Bilgi Arşivi

MediaMarkt İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

MediaMarkt İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde MediaMarkt İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. MediaMarkt İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

MediaMarkt İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Media Markt’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Media Markt bünyesine dahil olup Media Markt’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Media Markt işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Media Markt’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Media Markt, Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirinin sahibi olan Metro Group’un bir kuruluşu olarak 1979 senesinde kurulmuştur. Ülkemiz dahil olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde mağazası bulunan Media Markt, kendi adı ile ülkemizde 2007 senesinde hizmet vermeye başlamıştır.

50 yılı aşan tüketici elektroniği perakendeciliği tecrübesi ile güncel olarak 14 ülkede 1000’den fazla mağaza ve 65.000’i aşan personeli ile faaliyetlerini sürdüren Media Markt, yılda 900 Milyondan fazla insana ulaşmaktadır.

Dünya’nın en bilinen markalarını tüketici ile buluşturan Media Markt, Türkiye’nin açık ara bir numaralı tüketici elektroniği markası olma hedefiyle yoluna emin adımlarla sürdürmektedir.

Toplamda 177 bin metrekarelik mağaza alanında Türk tüketici ile buluşan MediaMarkt, sektörde uyguladığı yeni uygulamalar ile geleceğin perakende markası olmayı planlıyor.

MediaMarkt İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMediaMarkt İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

 

Media Markt İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde aşağı yukarı her AVM’de mağazası bulunan MediaMarkt, sürekli olarak olarak arttırdığı mağaza sayısı ile paralel olarak personel alımlarına hızla sürdürmekte. Bu bağlamda iş ilanlarını kariyer portalları üzerinden yayımlayan Media Markt’ın kariyer.net adresi üzerinde 100’e yakın iş ilanı bulunmaktadır.

Ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden Media Markt’ın paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunmak için bir adet üyelik ve güncel bir özgeçmiş gerekmektedir.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi tercih ederek saniyeler içinde kullanıcı hesabınizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Media Markt’ın paylaşımı yaptığı yüze yakın ilana basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Media Markt’ın tüm ilanlarına tek bir tablo üzerinden basit bir şekilde incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Media Markt İş İlanları

Alanında önder bir marka olarak İnsan Kaynakları politikaları ile çalışanlarına bir çok olanak sağlayan Media Markt, sahip olduğu iş gücüne sahip çıkıyor. Firmanın İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret ederek siz de çalışanlara sağlanan olanakları inceleyebilirsiniz.

Media Markt’ın onlarca ilanını basit bir şekilde takip etmek ve güncel iş ilanlarından ilk kez haberdar olmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Danışmanı ( Antalya Kepez ) Antalya
2 Satış Danışmanı ( Adana M1 Avm ) Adana
3 Satış Danışmanı ( Mall Of İstanbul ) İstanbul(Avr.)
4 Satış Danışmanı ( Ankara Atlantis Avm ) Ankara
5 Satış Danışmanı (Marmara Park Avm) İstanbul(Avr.)
6 Satış Danışmanı -Çorlu Tekirdağ
7 Müşteri Hizmetleri Danışmanı-Ankara Kentpark Avm Ankara
8 Kasiyer-Maltepe Piazza İstanbul(Asya)
9 Kasiyer -İstanbul Trump Tower Avm İstanbul(Avr.)
10 Satış Danışmanı ( Antalya Kipa ) Antalya
11 Müşteri Hizmetleri Danışmanı-Ankara Optimum Avm Ankara
12 Satış Danışmanı (Kağıthane Axis Avm ) İstanbul(Avr.)
13 Depo Görevlisi- Bodrum Midtown Avm Muğla
14 E-Commerce Content Specialist İstanbul(Avr.)
15 Satış Danışmanı (İzmir Balçova) İzmir
16 Marketing Communications Senior Specialist İstanbul(Avr.)
17 Mediamarkt Türkiye Mağaza Müdürü İstanbul (Tümü) +5 il daha
18 Depo Görevlisi- Beylikdüzü İstanbul(Avr.)
19 Satış Danışmanı ( Antalya Migros Avm ) Antalya
20 Satış Danışmanı ( İzmit ) Kocaeli
21 Satış Danışmanı ( İstanbul Beylikdüzü ) İstanbul(Avr.)
22 Satış Danışmanı (Metrogarden Avm) İstanbul(Asya)
23 Satış Danışmanı ( İstanbul Özdilek Avm ) İstanbul(Avr.)
24 Satış Danışmanı ( Brandium Avm) İstanbul(Asya)
25 Satış Danışmanı (İstanbul Capacity Avm ) İstanbul(Avr.)

Media Markt iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu