Müşteri Hizmetleri

Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Media Markt çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Media Markt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Media Markt şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Media Markt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Media Markt, 1979 senesinde Almanya’da kurulmuştur. Almanya’nın en büyük elektronik mağaza zincirine sahip olan Metro Group bünyesinde kurulmuştur. 50 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Metro Group; Almanya, İsviçre, Avusturya, Polonya ve Türkiye’de bulunan Saturn ve Media Markt mağazalarıyla tanınmaktadır.

Toplamda 15 ülkede 610’dan fazla mağazası bulunan Media Markt, teknoloji denince akla gelen ilk markalardan olma özelliği taşımaktadır. Media Markt’ta onlarca ürün kategorisinde bulunan yüzlerce ürün seçeneğiyle teknoloji severlerin en fazla alışveriş yaptığı mağazalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Media Markt’ta bulunan ürün kategorileri şu biçimdedir; telefonlar, tv ve ses ürünleri, aksesuar, fotoğraf makinası ve kamera, beyaz eşya, ev aletleri, kişisel bakım, spor, oyun, hobi, bilgisayar bileşenleri.

Mediamarkt Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojik cihaz satışı ve satış sonrası hizmetlerinde Türkiye’nin en mühim markalarından birisi olan Mediamarkt, Almanya’nın en büyük mağaza zincirlerinden biri olup, bunun yanı sıra Avrupa’nın bir çok ülkesinde çokca sayıda şubeye sahiptir. Satış sonrası yaşanan aksaklıklarda, tatminiyetsizliklerde rahatlıkla iletişime geçilebilmesi maksadıyla resmi internet sitemizde bulunan ve kullanıma hazır olan iletişim formunu doldurarak yahut yine resmi internet sitemizde belirtilmiş olan mail adresi, 7/24 çağrı merkezi numaramızdan yahut sosyal platform üzerinden bizlere rahatlıkla varabilirsiniz. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa bir sürede yazılı ve/yahut sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın odak noktası olan müşteri tatminiyetini sağlamak maksadıyla tüm çalışanlarımız yardıma hazır beklemektedirler. Media Markt çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Mediamarkt Müşteri Hizmetleri Numarası

Satışta olan tüm ürün çeşitlerimize, hem mağazalarımızdan, hem de internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilme olanağı bulunmaktadır. Mediamarkt markası her ürününün, her hizmetinin ve her satışının arkasındadır. Yaşanılan herhangi bir problem yaşanıyorsa ister satış mağazalarımıza başvurarak, ister resmi internet sitemizden “bize ulaşın” sekmesinden, isteğe göre [email protected] mail adresinden, ister 0850 222 1 500 numaralı çağrı merkezimizden, ister sosyal platform hesaplarımızdan bizlere rahatlıkla varabilirsiniz. Yapılan görüşmelerin hepsi kayıt altında olmakla birlikte, ilave olarak, tüm kişisel detaylarınız de koruma altındadır. Sorununuzun en kısa bir sürede çözülmesi için gereken ne varsa yapılacağından emin olabilirsiniz.  Öneri, istek ve şikayetlerinizi Media Marktmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Mediamarkt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mediamarkt ürünlerinden dolayı yaşanan poblemleri çözmek için her zaman aksiyon almaya hazır bir markadır. Küresel bir marka olmanın getirdiği sorumluluk ile müşteri tatminiyeti merkezli hareket eden şirketin çağrı merkezine 0850 250 1 500 üzerinden 7/24 varabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Media Markt müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Mediamarkt Şikayet Hattı

Mediamarkt şikayet hattı her zaman, en kıymetli varlığı olan üyelerinin, alışverişlerinde ve yaşamış olduğu her türlü problemde yardıma hazır olarak beklemektedir. Yukarıda gösterilen çağrı merkezi numarasını arayarak sorununuzu aktarmanın bunun yanında, www.mediamarkt.com.tr üzerinden iletişim formunu doldurarak yahut [email protected] mail adresi üzerinden bizlere ulaşarak sorularınıza çözüm bulacaksınızdır. Müşteri temsilcilerimiz ile sorun yaşamış olursanız, yaşadığınız poblemlerinızı da çözüm bulmanız için yaşanan poblemlerinızı bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Media Markt müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Media Marktşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Media Markt’ın 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internet üzerinden ve mağaza aracılığıyla satın aldığınız ürün ile ilgili yaşadığınız poblemleri bildirebilir, online sipariş aşamasında yaşadığınız poblemleri, kullanıcı hesabıniz ile ilgili yaşanan poblemleri ve istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Media Markt’a; size en yakın Media Markt mağazasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizlere vereceğimiz aktif olarak kullanılan Media Markt e-posta adresiyle de iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezine haftanın 7 günü saat 09.00 ve 22.00 içinde varabilirsiniz.

Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 850 222 1 500

Media Markt İletişim E-Posta Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: media markt iletişim bilgileri, media markt telefon no, media markt irtibat tel, media markt canlı destek, media markt müşteri temsilcisi, media markt şikayet hattı, media markt müşteri hizmetleri numarası, media markt çağrı merkezi numarası, media markt iletişim numarası, media markt çağrı merkezi, media markt müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu