Başvurular

MEB Proje Kapsamında Kamu Personeli Alımı Başvurusu 2022

MEB Proje Kapsamında Kamu Personeli Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde MEB Proje Kapsamında Kamu Personeli Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. MEB Proje Kapsamında Kamu Personeli Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MEB Proje Kapsamında Kamu Personeli Alımı Başvurusu

MEB Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesinde adı altında çalışacak izleme ve değerlendirme uzmanı alınacağının belirtilmesi ile adaylarda olması gereken şartlar yayımlandı. Covid- 19 nedeni ile öğrencilerin okullarından uzak kalmasından dolayı uzaktan öğrenme yolu ile güvenli okullaşma sağlamak maksadıyla ülkemizde eğitim sektörünü desteklemek amaçlanmaktadır.

Projede Görevin Kapsamı

İzleme ve değerlendirme uzmanı personelin projenin tüm izleme, değerlendirme ve raporlama zamanlarının etkinleştirilebilmesi adına iş takviminde bulunan faaliyetler ile hedefler üzerinde alanında önderlik yapması beklenmektedir. Hizmet süresi Proje kapanış tarihi gününe kadar öngörülmekte olup danışman işin tabiatı gereği mobil olarak çalışacaktır.

İş Başvurusunda Gerekli Olan Deneyimler

İzleme ve Değerlendirme Uzmanı iş başvurusunda gerekli olan deneyimler;

Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından mezun olması,

En az 8 yıl kadar mesleki alanda deneyime sahip olması,

Uluslararası finans kurumları aracılığıyla finanse edilen projelerde iş alanı olan izleme ve değerlendirme konularında minimum 3 yıl kadar benzer biçimde deneyime sahip olması,

İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olması,

Veri analiz ve görselleştirme programları alanında ispatlanabilir deneyimin bulunması,

Güvenli okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesi adı altında projenin izleme, değerlendirme ve raporlama zamanlarının en iyi biçimde etkinleştirilmesi yönünden iş takviminde tanımlanan faaliyetler ile hedefler ışığında işini en iyi biçimde yapacak İzleme ve Değerlendirme uzmanı alımı yapılacaktır.

Uzman alımı ile alakalı her türlü detaylar için Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü web sayfasından bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu