Başvurular

MEB Öğretmenevi Müdürlüğü 50 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı 2022

MEB Öğretmenevi Müdürlüğü 50 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde MEB Öğretmenevi Müdürlüğü 50 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. MEB Öğretmenevi Müdürlüğü 50 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MEB Öğretmenevi Müdürlüğü 50 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı

MEB Öğretmenevi Müdürlükleri aracılığıyla kamuya personel alım ilanları yayınlanıyor. Öğretmenevi Temizlik Personeli, Resepsiyon görevlisi, destek personeli kadrolarında alınacak kamu personelleri müdürlük adı altında daimi olarak ama deneme süreli olarak işe alınacak. Toplam 5 kişi alınacak.

Öğretmenevi Temizlik Görevlisi Alımı Şartları

Öğretmenevi temizlik görevlisi olarak Hekimhan Öğretmenevine alınacak 1 kişi personelin lise mezunu olması, adayların kadın olması, başvuru yapacak adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması gerekiyor.

Malatya İŞKUR Müdürlüğü 00006390821 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurular yapılabilecek.

retmenevi-personel-alimi-ilanlari.jpg

Öğretmenevi Resepsiyon Görevlisi Alımı

Hekimhan Öğretmenevi müdürlüğü resepsiyon görevlisi 1 işçi alımı için kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecekler. Adayların lise mezunu olması, Bilgisayar işletmenliği ve gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgesine sahip olunması, adayların 18 yaşından büyük ve 50 yaşından ufak olması gerekmektedir.

Malatya Hekimhan İŞKUR işçi alımına başvuru için adayların 00006390745 İŞKUR iş ilan numarasını kullanması gerekmektedir.

MEB Öğretmenevi Yardımcı Hizmetli Kamu İşçi Alımı

MEB öğretmenevi müdürlüğü yardımcı hizmetli olarak yapılacak 1 kişi kamu işçi alımında kadın ve erkek adayların lise mezunu olmaları, 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunmaları isteniyor.

Hekimhan bünyesine alınacak işçi alımında İŞKUR iş ilan numarası 00006390831 olarak yayınlandı.

Öğretmenevi Personel Alımı İŞKUR Başvurusu

İŞKUR üzerinden şartları taşıyan ve başvurmak isteyen adayların 09 Kasım 2021 tarihine kadar yukarıda dile getirdiğimiz İŞKUR iş ilanları ile İŞKUR internet sitesi üzerinden “iş arayan” girişi ile başvuruların yapılması gerekmektedir.

Devlet Personel Alımı için Malatya İkameti olanları başvurusu alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu