Başvurular

MEB müdürlüğü büro memuru alımı başvurusu 5-9 Nisan 2022

MEB müdürlüğü büro memuru alımı başvurusu 5-9 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde MEB müdürlüğü büro memuru alımı başvurusu 5-9 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. MEB müdürlüğü büro memuru alımı başvurusu 5-9 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MEB müdürlüğü büro memuru alımı başvurusu 5-9 Nisan

MEB BÜRO MEMURU ALIMI İLANI

Milli Eğitim Bakanlığı aracılığıyla işçi alımı ile alakalı olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ihtiyacı oluşmuştur. Bu bağlamda İŞKUR ilanı ile alım yapılacaktır. Başvuru yapacaklarda KPSS şartı istenmemektedir.

İŞKUR ilan 00005972630 numarası ile başvurular internetten 9 Nisan 2021 bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Daimi olarak alım yaşanacaktir.

buro-memuru-alimi.jpg

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Alt yaş sınırı olarak 18 açıklanmış olup üst yaş sınırı verilmemiştir. Meslek yüksek okullarının işletme yönetimi, muhasebe ve vergi uygulamaları, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar operatörlüğü yahut bilgisayar programcılığı bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir. Adaylar Kayseri ile ve ilçelerinde ikamet etmeleri istenmektedir. Diğer şehirlerden başvuru alınmayacak.

buro-gorevlisi-alimi.jpg

İş arayan özelliği içinde eski hükümlü yahut terörle karşılaşmada yaralanan olması istenmektedir. Bu tip alımlarda istenen özellikte başvuru yapılmaz ise normal olanlarda başvuru yapabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu