Başvurular

MEB İŞKUR TYP 364 İşçi ve Personel Alımı Başvuru Ekranı 2022

MEB İŞKUR TYP 364 İşçi ve Personel Alımı Başvuru Ekranı 2022, iş başvuruları bölümünde MEB İŞKUR TYP 364 İşçi ve Personel Alımı Başvuru Ekranı ile ilgili bilgi aktaracağız. MEB İŞKUR TYP 364 İşçi ve Personel Alımı Başvuru Ekranı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MEB İŞKUR TYP 364 İşçi ve Personel Alımı Başvuru Ekranı

Güncel MEB İŞKUR TYP Personel Alımı Duyurusu

Türkiye İŞKUR iş ilanları yapılması için Milli Eğitim Bakanlığı Toplum Yararına Proje kapsamı içinde 364 kamu personeli alımı açıklanmıştır. İşçi alımı ve işçi alımı gibi unvanlarda alınacak.

Milli Eğitim Bakanlığı adı altında hizmet etmek isteyen adaylar için alımı yapılacak unvan ise Milli Eğitim Bakanlığı bakım onarım ve temizlik işlerinde çalışacak işçilerin alınacağı ilan edilmiştir.

TYP Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapacak adaylar için başvurular haberimizin en alt bölümde bulunan link üzerinden başvurular online olarak elektronik ortamda yapılacaktır. Online dışı müracaat etmek isteyen adaylar için başvurular kabul edilmeyecektir.
Başvurular alınmaya başlanmış olup en geç başvurular 11 Ocak 2022 tarihinde sona erecektir.

TYP MEB 364 Personel Alım Şartları

Başvuru yapacak adaylar için son bir ay önce sigortalı işte çalışmamış olmak gerekiyor.

Emeklilik yahut malullük aylığı almıyor olan bireyler,

18 yaşını tamamlamış olan ve 50 y aşını geçmemiş olma şartı,

Milli Eğitim Bakanlığı 364 personel alımları Diyarbakır iline alınacaktır.

Başvuru yapacak adaylarda ikamet şartı aranıyor olup ikamet olarak adayların Diyarbakır il sınırları yahut ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olma şartları ile TYP MEB personel alımları yapılacaktır.

Aşağıda bulunan adresi kopyalayıp yeni adreste açarak il bölümünden ilanlara varabilirsiniz. Tüm İŞKUR ilanları için cep uygulamamızı indirin.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu