Başvurular

MEB 6 Branşta Yeni Kamu Personeli Alımı (5-10 Bin Maaş) 2022

MEB 6 Branşta Yeni Kamu Personeli Alımı (5-10 Bin Maaş) 2022, iş başvuruları bölümünde MEB 6 Branşta Yeni Kamu Personeli Alımı (5-10 Bin Maaş) ile ilgili bilgi aktaracağız. MEB 6 Branşta Yeni Kamu Personeli Alımı (5-10 Bin Maaş) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MEB 6 Branşta Yeni Kamu Personeli Alımı (5-10 Bin Maaş)

Milli Eğitim Bakanlığı Yeni Kamu Personeli Alımı Duyurusu

MEB 6 branşta kamu işçi alımı başvurusu almaya başladı. Bakanlık bu alınacaklara hemen hemen 5-10 bin TL maaş ödemesi yapılacak. Başvuru kılavuzunu incelemeden başvuru yapmayınız.

23 Mart 2020 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı, 18 milyondan fazla öğrenci için uzaktan eğitim sürecini başlatmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitimleri, tespit edilmiş sosyal mesafe ve güvenli okullaşma politikalarına uygun olarak sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının GSM Şirketleriyle imzaladığı anlaşmalar ışığında, öğrenciler EBA mobil uygulaması için 6GB-8GB ücretsiz internet olanağından yaralanmaktadır. Ayrıca, ulaşımin kolaylaştırılması için TV yayınları da kullanılmaktadır. Üç ayrı TRT-EBA TV kanalından ilkokul, ortaokul ve lise düzeysi için içerik yayınları yapılmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı 6 farklı pozisyonda kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. Peki bu pozisyonlar neler nasıl başvuru yapılır ve şartları nelerdir? Açıklamalar haberimizin detay kısmında…

MEB uzaktan eğitim için başlattığı proje kapsamı içinde farklı pozisyonlarda işçi alımı yapacağını dile getirdi.

Kamuya alınacak pozisyonlar

Grafiker,

Kameraman,

Montajcı (Kurgucu),

Ses yayın cihazları operatörü,

Yönetmen,

Prodüktör olarak alım yapılacaktır.

Her pozisyonun genel şartları ise 4 yıllık iş deneyimi istemesi ve bunun bunun yanında ingilizce yazma ve konuşma becerisi olması gerekiyor.

Başvuru esnasında kamuya alınacak adaylar için bir değerlendirme sınavı yapılacak.

Bu değerlendirmede 4 yıllık iş deneyimine sahip ve bunun yanı sıra İngilizceye hakim adaylar daha fazla puan alacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu