Başvurular

Mayıs Ayı 3 ile 8 bin TL maaşlı 2881 memur kamu personeli alımı (16 kurum) 2022

Mayıs Ayı 3 ile 8 bin TL maaşlı 2881 memur kamu personeli alımı (16 kurum) 2022, iş başvuruları bölümünde Mayıs Ayı 3 ile 8 bin TL maaşlı 2881 memur kamu personeli alımı (16 kurum) ile ilgili bilgi aktaracağız. Mayıs Ayı 3 ile 8 bin TL maaşlı 2881 memur kamu personeli alımı (16 kurum) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mayıs Ayı 3 ile 8 bin TL maaşlı 2881 memur kamu personeli alımı (16 kurum)

Mayıs ayı 2881 memur ve kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. 16 kamu kurumu 3 ile 8 bin TL maaşla bu alımları gerçekleştirecek. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar nasıl başvuru yapacağı detayları sunuldu.

Türk Telekom, Sermaye Piyasası Kurulu, ASELSAN, Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı, TBMM, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜBİTAK, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Adalet Bakanlığı, Tarım ve Orman DSİ, Sayıştay Başkanlığı, MİT Başkanlığı, Kızılay, Eskişehir Osmangazi Belediyesi ve Kafkas Üniversitesi bu alımları yapan kurumlar olarak ilan edildi.

Başvuru yapacak adaylar ilk kez başvuru son tarihe dikkat etmesi gerekmektedir. Adaylar sayfanın devamında bulunan her haber için yapılan özel haber içinden detaylara ulaşabilecektir. Her kurumun farklı öğrenim ve başvuru şartları yer alıyor. Dikkatli incelemeniz önem arz etmektedir. Paylaşım yaparak bu alımları bekleyen tüm adaylara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye Ulusal Ajansı 80 kamu personel alım başvuruları başladı. Dışişleri Gençlik Merkezlerine alım başvuruları 17 Nisan 2021 tarihinde sona erecek.

Sermaye Piyasası Kurulu 40 işçi alımı yapılıyor. Öğrenim durumları çeşitli olan ilanlara başvurular 11 Mayıs 2021 tarihine kadar yapılıyor.

ASELSAN Kıbrıs’a istihdam etmek üzere işçi alımı başvurularını alıyor. ASELSAN başvuru formu ile işlemler Mayıs ayı içinde devam edecek.

Dışişleri Bakanlığı minimum lise mezunu adaylar içinden sekreter alımı 10 Mayıs 2021 tarihine kadar başvuru alacak.

Türk Telekom 11 farklı branşta işçi alımı yapıyor. Mayıs ayı içinde başvuruları kabul ediliyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi 10 kamu personeli alımı başvuruları 3 Mayıs tarihine kadar yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 541 itfaiye eri alımı yapıyor. B ve C ehliyetleri ile başvuruları 25 Mayıs ile 1 Haziran içinde başvuru yapılacak. lise önlisans ve lisans mezunları bu alımı gerçekleştiriyor.

TÜBİTAK 98 memur alımı başvuruları 17 Mayıs 2021 tarihine kadar alınacak. Alım 2 farklı şehre 3 farklı kılavuzlar ile yapılacak.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 171 zabıta memuru alımı ve itfaiye memuru alımı başvuruları 24 Mayıs ile 27 Mayıs 2021 tarihleri içinde yapılacak.

Adalet Bakanlığı 23 kamu personeli alımı başvuruları 3 Mayıs 2021 tarihine kadar sürdürmekte. Merkez birimlerine alımlar B sınıfı sürücü ehliyeti ile kabul ediyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 11 kamu personeli alımı başvuruları 7 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecek. DSİ 8 şehre işçi alımı başvuruları alınmaya devam ediliyor.

Sayıştay Başkanlığı 7 kamu personeli alımı ilanına çıktı. 3 Mayıs 201 tarihi bitimine dara başvuru kabul ediyor.

Milli İstihbarat Teşkilatı Mayıs ayı ilan başvuruları sürdürmekte. Ortak başvuru havuzundan alım yapılacağı üzere başvuru adresi haber detaylarda sunuldu.

Kızılay müşteri temsilcisi ve gençlik çalışanı alımı Mayıs ayı ilanına başvurular başladı.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi 12 memur alım başvuruları 12 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar alınacak.

Eskişehir Osmangazi Belediye Başkanlığı 43 sağlık personeli alımı gerçekleştiriyor. 3 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar minimum lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Kafkas Üniversitesi lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar içinden 58 sağlık personeli ve hemşire alımları 3 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar başvuruları alınacak.

Anlık olarak ilanlara ulaşmak için aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamamızı indirin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu