Müşteri Hizmetleri

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Maximum Kart, Türkiye İş Bankası aracılığıyla oluşturulmuş bir kredi kartı türüdür. Maximum Kart; her geçen gün geliştirilen kampanyaları, müşteri odaklı yaptığı promosyon ve indirimler, puan kullanımı ve bir çok yerde kullanabileceğiniz bedava kampanyalarla Türkiye’nin en fazla kullanılan kredi kart çeşitlerinden biri olmayı başarmıştır.

Maximum Kart kullanıcılarını Türkiye İş Bankası aracılığıyla tertip edilen kampanyalar, özel bunun bunun yanındalıklar, bir çok alışveriş markalarında ve alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz kampanyalarla en bi hayli beğeni alan ve en gözde kartlardan biri olmuştur. Maksimum kart türleri ise şu biçimdedir; Maximum Kart, Maximum Premier Kart, Maximum Gold Kart, Maximum Platinum Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı.

Maximum Kart’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kayıp çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, kartınız ve dönem borcunuz ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 0 724

Arama Kelimeleri: maximum kart iletişim bilgileri, maximum kart telefon no, maximum kart irtibat tel, maximum kart canlı destek, maximum kart müşteri temsilcisi, maximum kart şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu