Müşteri Hizmetleri

Matmazel Çanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Matmazel Çanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Matmazel Çanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Matmazel Çanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Matmazel Çanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Matmazel Çanta çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Matmazel Çanta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Matmazel Çanta şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Matmazel Çanta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Matmazel Çanta, Ankara’da 1991 senesinde kurulmuş çanta mağazalar zinciridir. Birçok ünlü markanın ve kendi üretimini yaptığı çanta ve cüzdan modellerini uygun fiyattan satışa sunan Matmazel’in müşteri tatminiyeti bi hayli fazladır. Ülkemizin dört bir yanında mağazası bulunan Matmazel Çanta’nın mağazaları şu biçimdedir; Ankara, İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası, Konya, Eskişehir, Diyarbakır, Samsun, İzmit, İzmir, Afyon, Antalya, Adana, Şanlıurfa ve Çanakkale.

Matmazel Çanta’da bulunan ürün kategorileri şu biçimdedir; El Çantaları, Omuz Çantaları, Çapraz Askılılar, Sırt Çantaları, El Portföyü, Abiyeler, Signature Collection, Leather Collection, cüzdan, kredi kartlık, parfüm, şemsiye, kemer.

Matmazel Çağrı Merkezi Numarası

Tasarım ve estetik görünümü iyi olan ürünler her zaman insanlar aracılığıyla tercih edilmektedir. Bu tercihin nedenleri içinde kendini iyi hissetme ve şık olma ihtiyacı ön plana çıkmaktadır. Aksesuarlar da şık olma olgusu içinde bi hayli mühim bir yer kaplamaktadır. Aksesuar denildiğinde kadınlarda çantalar erkekler de ise cüzdanlar ilk akla gelen ürünlerdendir. İnsanlar için üzerine giydikleri ürünlerle yanında taşıdıkları cüzdan ve çantaların uyumu bi hayli mühimdir. Bu noktada elinizde kaliteli ve şık ürünlerin bulunması kaçınılmazdır. Doğru ve etkili cüzdan ve çantalara sahip olmak, sanıldığının aksine bi hayli fark yaratan bir durumdur. Ayakkabınız, montunuz yahut takılarınıza uygun ürünleri birleştirmeniz dış görüşünüzde ve saygınlığınızda bi hayli değişik bir durum oluşturacaktır. Matmazel Çanta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bu tarz aksesuarları edinebileceğiniz bir çok marka ve firma sizlerin karşısına çıkmaktadır. Şirketimiz 1991 senesinde Ankara bölgesinde kurularak ticari hayatına başlangıç yapmıştır. Her zaman güncel ve estetik tasarımları ile çağı takip eden bir firma olmuştur. Türkiye üzerinde 35 şifrketi ve sanal mağazası ile müşterilerin daima yanındadır. Çanta, cüzdan, eldiven, parfüm ve valiz ürünlerinde bi hayli geniş ve kaliteli ürün skalası ile müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetleri her zaman üyelerimizin tatminiyetine odaklı bir biçimde geliştirip değiştirmekteyiz. Sizlerin isteklerinizi ve isteklerinizi karşılamak adına Çağrı Merkezi servisimizi kullanımınıza sunmaktayız.  444 9 689 numarasını tuşlayarak Çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz. Hafta içi her gün 09:00-18:00 içinde üyelerimizin hizmetindeyiz.

Matmazel Müşteri Hizmetleri Numarası

Matmazel şifrketi olarak sizlere sağladığımızın ürünleri değeri ve sağlamlığına kefiliz. Ürünlerimizi günümüzün moda eğilimlerine ve teknolojik gelişmelerine göre her geçen gün geliştirip değiştirmekteyiz. Bu noktada aldığınız ürünler ile ilgili iletmek istediğiniz düşüncelerinizi ve isteklerinizi müşteri hizmetlerine bağlanarak bizlere iletebilirsiniz. Yukarıda gösterilen numara ile çalışma saatleri içinde varabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Matmazel Çanta müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Matmazel Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürün tecrübeleriniz yahut internet üzerinden satın alma aşamalarında karşı karşıya geldiğınız poblemleri müşteri hizmetlerine direk bağlanarak bizlere iletirseniz sizlere kolay ve bi hayli hızlı bir biçimde yardımcı olabilmekteyiz. Mesai saatleri içinde dile getirdiğimiz numaralardan müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Matmazel Çanta müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Matmazel Şikayet Hattı

Şirketimiz ve ürünlerimiz ile ilgili oluşan şikayetlerinizi firmamızın müşterileri için açtığı şikayet hattına iletebilirsiniz. Yukarıda dile getirdiğimiz numaralar ile bizlere bağlanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Matmazel Çanta müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Matmazel Çanta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Matmazel Çanta’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla vermiş olduğunuz sipariş ile ilgili detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim ile ilgili destek alabilir, ürünler ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Matmazel Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 96 89

Arama Kelimeleri: matmazel çanta iletişim bilgileri, matmazel çanta telefon no, matmazel çanta irtibat tel, matmazel çanta canlı destek, matmazel çanta müşteri temsilcisi, matmazel çanta şikayet hattı, matmazel çanta müşteri hizmetleri numarası, matmazel çanta çağrı merkezi numarası, matmazel çanta iletişim numarası, matmazel çanta çağrı merkezi, matmazel çanta müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu