Bilgi Arşivi

Mata Ahşap ve Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Mata Ahşap ve Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Mata Ahşap ve Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Mata Ahşap ve Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Mata Ahşap ve Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Mata Ahşap ve Otomotiv’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Mata Ahşap ve Otomotiv bünyesine dahil olup Mata Ahşap ve Otomotiv iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Mata Ahşap ve Otomotiv işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Mata Ahşap ve Otomotiv’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mata Ahşap ve Otomotiv 2004 senesinde kurulmuş ve otomobiller için iç kabin parçaları üreten bir firmadır. Tesla, Aston Martin ve Jaguar gibi Dünyaca ünlü markaların iş ortaklığını yapan Mata Ahşap ve Otomotiv’in ülkemiz dahil olmak üzere İngiltere ve Slovakya’da toplam 3 adet fabrikası bulunmaktadır.

Sunduğu rekabetçi fiyat avantajları ile önce çıkan firma her sene 100.000 aracın üyelerinin rüyalarını gerçekleştirmektedir.

Mata Ahşap ve Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMata Ahşap ve Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Mata Ahşap ve Otomotiv İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mata Ahşap ve Otomotiv ülkemizdeki personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları üzerinden gerçekleştirmektedir. Dünyaca ünlü otomobil markalarına parça tedariki sağlayan Mata Ahşap ve Otomotiv’in iş ilanlarına başvuruda bulunmak için siz de kariyer.net adresine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

İş başvurusu için sahip olmanız gereken tek şey bir adet üyelik ve güncel detaylarınız içeren özgeçmiş olacaktır.

Aşağıdaki linklerden kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarını basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Mata Ahşap ve Otomotiv İş İlanları

Otomotiv sektöründe Dünyaca ünlü markalarla birlikte çalışma hedefi olan adaylar için ülkemizdeki ender seçeneklerden birisi olan Mata Ahşap ve Otomotiv yurt dışı ilişkili bir firma olması ile de ön planda gözüküyor. Sunduğu kariyer fırsatlarını sürekli olarak olarak takip etmek için Mata Ahşap ve Otomotiv’in kariyer.net sayfasını ve sitemizi aralıklı olarak kontrol etmeyi unutmayın

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Quality Engineer İstanbul(Asya)
2 Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 Dikim Bant Şefi İstanbul(Avr.)
4 Stajyer İstanbul(Asya)
5 Gerber Operatörü İstanbul(Avr.)
6 Üretim İşçisi İstanbul(Asya)
7 İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Avr.)
8 Kesimhane Elemanı İstanbul(Avr.)
9 Tekstil Mühendisi- Yeni Mezun İstanbul(Avr.)
10 Production Planning Engineer İstanbul(Asya)
11 Aksesuar Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.)
12 Merchandıser İstanbul(Avr.)
13 SAP Veri Giriş Uzman Yardımcısı Lefkoşa
14 Filika Servis Mühendisi İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
15 Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.)
16 E&I Teknik Ofis Sefi Rusya
17 Proje Mühendisi Bursa
18 Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Asya)
19 Construction Manager Rusya
20 Sözleşme ve Hakediş Şefi Rusya

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu