Bilgi Arşivi

Martı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Martı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Martı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Martı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Martı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Martı’da çalışmak isteyenlere müjde! Martı iş ilanları, iş başvurusu, Martı işçi alımı haberleri makalemizde.

2019 senesinde genç bir girişimci aracılığıyla hayata geçirilerek faaliyetlerine başlayan Martı, ülkemizin bir çok büyük şehrinde hizmet veren scooter paylaşım sistemi olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu senelerde yalnızca İstanbul’da bulunan Martı, sahip olduğu inovatif fikir ile kısa bir sürede popülerlik kazanarak ülkemizin çeşitli illerine yayıldı.

Taşımacılık sektörüne çiçeği burnunda bir bakış açısı getirme hedefiyle yola çıkan Martı, günün her dakikası ulaşılabilen scooterları her saniyenin önemli olduğu günümüz şehir yaşamında bu hedefini büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Martı İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMartı İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Martı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’de hızla büyüyen mikro-mobilite akımına önderlik eden bir teknoloji şirketi olan Martı, her geçen gün daha çok müşteriye ve Türkiye’nin daha çok iline ulaşma hedeflerine paralel olarak hız kesmeden personel alımlarına sürdürmektedir. Bu bağlamda kariyer.net adresini ve resmî web sitesini kullanabilirsiniz.

Kariyer platformları içinde ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından olan kariyer.net adresi üzerinden Martı bünyesine iş başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta. Kariyer.net adresinde yayımlanan 10’a yakın ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sona güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş ile tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Martı, kuruluşundan bu yana içinde olan bağımsızlık düşüncesi ile hiçbir kariyer platformuna ihtiyaç duymadan resmî web adresi üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımızın devamında bulabileceğiniz link aracılığı ile doğrudan Martı adı altında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net portalında bulunan tüm  ilanları sıra sıra gezerek zaman kaybı yaşamak yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz

Martı İş İlanları

Şehir ulaşımınızı kolay ve keyifli hale getiren Martı, bunun yanı sıra iş başvurusu yapmayı da kolay bir hale getirmek amacı ile resmi web adresine bulunan Kariyer sayfası üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmekte.

Siz de Martı ile alakalı en güncel iş ilanlarını ve başvuru platformlarını doğru ve bi hayli hızlı bir biçimde öğrenmek istiyorsanız aralıklı olarak sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Bordro ve Özlük İşleri Uzmanıİstanbul(Avr.)
2Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisiİstanbul(Avr.)
3Depo Elemanıİstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
4Elektrik Elektronik Teknisyeniİstanbul(Asya), Kocaeli
5Operasyon Destek Elemanıİstanbul(Avr.)
6İnsan Kaynakları Stajyeriİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu