Bilgi Arşivi

Martaş Otomotiv, Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Martaş Otomotiv, Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Martaş Otomotiv, Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Martaş Otomotiv, Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Martaş Otomotiv, Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 

Martaş Otomotiv’de çalışmak isteyenlere müjde! Martaş Otomotiv iş ilanları, iş başvurusu, Martaş Otomotiv işçi alımı haberleri makalemizde.

1980 senesinde kurulan Martaş Otomotiv, binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları hususunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve sevkiyat şifrketidır.

Kurulduğu günden bu yana sektöre yön veren bir marka olan Martaş Otomotiv, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça sevkiyat merkezi konumuna ulaşmıştır.

Ülkemizin bunun yanında Avrupa ve Orta Asya’nın bir çok ülkemize ürün ihracatı gerçekleştiren Martaş Otomotiv, 400’ü aşkın personeli ile 150’den fazla ülkeler arası markaya hizmet vermektedir.

Martaş Otomotiv, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMartaş Otomotiv, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Martaş Otomotiv İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Alanında ülkemizin en büyük şifrketi konumunda olan Martaş Otomotiv, bu büyüklüğe paralel olarak çok sayıda kaynaktan işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com gibi Türkiye’nin en bilinen kariyer portallarında paylaşımı yaptığı iş ilanlarının bunun yanında kendi insan kaynakları departmanı aracılığı ile adaylardan İş Başvuru Formu toplamaktadır.

Kariyer.net adresi üzerinden Martaş Otomotiv iş ilanlarına başvuruda bulunmak için ilk kez siteye giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi gibi detaylarınızi tercih ederek dakikalar içinde üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Martaş Otomotiv’in paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinden de benzer işlemler takip edilerek basit bir şekilde hesap açabilir ve Martaş Otomotiv’in 10’a yakın  iş ilanına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için ilk sitenin sağ üst bölümde bulunan Giriş butonuna tıklayın.

Açılan sayfanın el alt bölümünde bulunan Hesap Oluştur seçeneğine tıklayarak üyelik işlemlerini sorunsuz bir biçimde halledebilirsiniz. Son adım ise siteye güncel bir özgeçmiş eklemek. Bunun için yine sitede bulunan Özgeçmiş Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.

Diğer iki kariyer platformu gibi secretcv.com adresinden iş başvurusunda bulunmak da bi hayli basit.

Bunun için secretcv.com adresinin sağ üst bölümünde bulunan CV Oluştur seçeneğine tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlamalı ve sitenin yönlendirmesi ile CV işlemlerinizi de bitirdiktan sonra iş başvurusu yapmaya hazırsınız.

En son şirketin resmi sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formu’nu tercih ederek da iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yazımızın devamında bulunan link aracılığı ile insan kaynaklarının sayfasına giriş yaptıktan sonra sitenin orta kısımlarında bulunan iş başvuru formunu bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurarak,  insankaynaklari@martas.com.tr mail adresine ileterek başvuru uygulayabilirsiniz.

Tüm kariyer portallarını sıra sıra gezmek yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tabloları tercih ederek güncel olarak yayımda bulunan tüm iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Martaş Otomotiv İş İlanları

Firmanın insan kaynakları sayfası aracılığı ile Martaş Otomotiv’in işe alım süreci ve çalışma ortamı ile alakalı tüm bilgilere basit bir şekilde ulaşabilir, yukarıda anlatılan adımları takip ederek iş başvuru formu aracılığı ile şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Martaş Otomotiv’in tüm ilanlarını aşağıda bulunan ve sürekli olarak olarak güncellenen tablolardan incelemek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Secretcv.com İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1Dijital Pazarlama Yöneticisiİstanbul Anadolu
2Reachtruck OperatörüdiyarbakırDiyarbakır
3Alan Sorumlusu (Ekip Lideri) DiyarbakırDiyarbakır
4Depo Şefi İstanbul Avrupa Yakasıİstanbul Avrupa
5Depo Elemanı DiyarbakırDiyarbakır
6Dağıtım Merkezi Operasyon YöneticisiAnkara
7Reachtruck Operatörü AnkaraAnkara
8Ağır Vasıta Yedek Parça Araç UzmanıTüm Türkiye
9Yazılım Uzmanıİstanbul Anadolu
10Ağır Vasıta Yedek Parça İş Birimi MüdürüTüm Türkiye
11Ağır Vasıta Yedek Parça Araç YöneticisiTüm Türkiye
12Ağır Vasıta Yedek Parça Satın Alma UzmanıTüm Türkiye
13Depo Elemanı Temizlik GörevlisiAnkara
14Ağır Vasıta Yedek Parça Bölge Satış YöneticisiTüm Türkiye
15Ürün Yöneticisiİstanbul Anadolu
16Depo ŞefiKocaeli
17İş Analistiİstanbul Anadolu
18Depo Elemanı AnkaraAnkara
19İk İş Ortağı Yöneticisi Lojistik Ve Satışİstanbul Anadolu
20Alan Sorumlusu (Ekip Lideri)İstanbul Avrupa
21Ağır Vasıta Yedek Parça Satış TemsilcisiTüm Türkiye
22Depo Elemanı Gebzeİstanbul Anadolu, Kocaeli
23Depo Elemanı İzmirİzmir
24Depo Elemanı İstanbul Avrupa Yakasıİstanbul Avrupa
25Depo Elemanı İzmirİzmir
26İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Sorumlusu GebzeKocaeli, İstanbul Anadolu
Kariyer.net İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1Dijital Pazarlama Yöneticisiİstanbul(Asya)
2Planlama Mühendisiİstanbul(Asya)
3Alan Sorumlusu (Ekip Lideri)- DiyarbakırDiyarbakır
4Reachtruck Operatörü-DiyarbakırDiyarbakır
5Depo Elemanı- DiyarbakırDiyarbakır
6Depo Elemanı- İzmirİzmir
7Uzun Dönemli Stajyer/ İnsan Kaynaklarıİstanbul(Asya)
8Ürün Yöneticisiİstanbul(Asya)
9Part Time/Bilgi Teknolojileri Destek Elemanıİstanbul(Asya)
10İş Analistiİstanbul(Asya)
11Bütçe ve Raporlama Yöneticisiİstanbul(Asya)
12Alan Sorumlusu (Ekip Lideri)İstanbul(Avr.)
13İK İş Ortağı Yöneticisi / Lojistik ve Satışİstanbul(Asya)
14İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu/Gebzeİstanbul(Asya), Kocaeli
15Dağıtım Merkezi Operasyon YöneticisiAnkara
16Depo Şefiİstanbul(Avr.)
17Depo Elemanı- İstanbul Avrupa Yakasıİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu