Müşteri Hizmetleri

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marmarabirlik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Marmarabirlik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Marmarabirlik şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Marmarabirlik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Marmarabirlik, 1954 senesinde kurulmuş olan sofralık zeytinlerinin yetiştirilmesi ve pazarlanması maksadıyla, bölgedeki tüm zeytin üreticilerinin karşılıklı yardım ve dayanışma içinde 1954 senesinde kurmuş oldukları bir Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’dir. Yurdumuzda zeytin sektörünün öncüsü haline gelmiş zeytin markasıdır. Marmarabirlik’in bugün toplamda 30.500’ü aşkın kayıtlı zeytin üreticisi bulunmaktadır.

Marmarabirlik Çağrı Merkezi Numarası 

1954 senesinde yöre insanının kurduğu kooperatif olarak kurulan Marmarabirlik, Türkiye’de zeytin denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biridir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün ve sağlığa önem veren firma müşteri tatminiyetini öncelikli tutmaktadır. Yarım asırdan fazladır ayakta olan firma, üyelerinin tatmin olması ve damakta kalan lezzet olarak hatırlanmak istemektedir. Bu bağlamda müşteri tatminiyeti için tüm olanakları kullanan firma, bu bağlamda çağrı merkezi hizmeti sunarak her türlü hususta üyelerine destek vermektedir.

Marmarabirlik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Marmarabirlik’in; Gemlik, Mudanya, Orhangazi, İznik, Erdek, Edincik, Marmara Adası, Mürefte kooperatifleri bulunmaktadır. Marmarabirlik üretip satışını yaptığı ürünler ise şu biçimdedir; Extra, Naturel, Sızma, Biber Dolgulu, Zeytin Ezmesi, Gold, Kuru Sele, Zeytin, Zeytin Yağı, Zeytin Ezmesi.

Marmarabirlik Müşteri Hizmetleri Numarası 

Sadece zeytin değil, üreticinin alın teri olan bir çok ürün ile hizmet veren Marmarabirlik, üyelerine ulaşmak için her türlü yolu kullanmaktadır. Alanında uzman personeller ile kurulan çağrı merkezi departmanı, müşterilere ulaşmak için kullanılan ve şirketin en fazla üzerinde durduğu platformdur. 0 224 449 00 10 numaralı telefon ile çağrı merkezi personellerine varabilirsiniz. Tüm bunların yanında herhangi bir üründe yaşadığınız sıkıntı yahut sorunu çağrı merkezi üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca ürünler ile ilgili bilgi alabilir ve üreticiden tüketiciye modeli ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Marmarabirlikmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Marmarabirlik’in 0224’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Marmarabirlik ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, kooperatifler ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu aracılığıyla da Marmarabirlik ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Marmarabirlik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Yarım asırdan fazladır hizmet veren firma, önce insan demektedir. Damakta kalan bir lezzeti asla unutulmayacağını bilen Marmarabirlik, üyelerine ulaşmayı kendine misyon edinmiş durumdadır. Bu nedenle 0 224 449 00 10 numaralı çağrı merkezi kurulmuştur. Müşterilerinin her anında yanında olmak isteyen firma, çağrı merkezi ile üyelerine ulaşabilmektedir. Herhangi bir hususta bilgi almak yahut yaşanılan bir sıkıntı durumunda çözüm bulmak için çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Alanında uzman personeller ile alakalı konuyu konuşabilirsiniz. Yaşadığınız tüm sorun ve sıkıntıları bu alandan iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Marmarabirlik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Marmarabirlik Şikayet Hattı

Marmarabirlik ailesi olarak, yalnızca çağrı merkezi üzerinden değil, teknolojinin getirdiği tüm imkanlar ile birlikte iletişim kurabilirsiniz. Bu bağlamda oluşturulan şikayet hattı ile firma ile irtibata geçebilirsiniz. Marmarabirlik@marmarabirlik.com.tr web adresi üzerinden şikayet hattı ile irtibata geçebilirsiniz. Tüm bunların yanında çağrı merkezinde yaşadığınız herhangi bir sorun olursa şikayet hattı üzerinden bu konuyu da iletebilirsiniz. Müşteri tatminiyeti kapsamı içinde her türlü olanakları tercih ederek müşterisine ulaşmaya çalışan firma, dün olduğu gibi bugün de üyelerinin gereksinimlerini anlamaya yönelik adımlar atmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Marmarabirlik müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Marmarabirlikşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0224 449 00 10

Marmarabirlik İletişim Mail Adresi
marmarabirlik@marmarabirlik.com.tr

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0224 449 00 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Marmarabirlik çağrı merkezi numarasına 0224 449 00 10 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük Adres : Başköy Mahallesi İzmir Yolu Caddesi Marmarabirlik Genel Müdürlüğü No:682 Nilüfer / BURSA

İletişim Telefon Numarası : 0 224 449 00 10

Faks Hattı :  0 224 449 00 30-31

Arama Kelimeleri: Marmarabirlik iletişim bilgileri, Marmarabirlik telefon no, Marmarabirlik irtibat tel, Marmarabirlik canlı destek, Marmarabirlik müşteri temsilcisi, Marmarabirlik şikayet hattı, Marmarabirlik müşteri hizmetleri numarası, Marmarabirlik çağrı merkezi numarası, Marmarabirlik iletişim numarası, Marmarabirlik çağrı merkezi, Marmarabirlik müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu