Müşteri Hizmetleri

Marmara Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Marmara Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Marmara Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Marmara Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Marmara Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Yurdumuzda yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa yahut isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir çok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Marmara Üniversitesi, 1883 senesinde İstanbul’da kurulmuş olan bir üniversitedir. İstanbul ilimizin Fatih beldesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite bir çok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Atatürk Eğitim Fakültesi, Dişhekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Enstitüler Avrupa Birliği Enstitüsü, Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Gastroenteroloji Enstitüsü, Güzel Sanatlar Enstitüsü, Nörolojik Bilimler Enstitüsü, Ortadoğu Araştırmaları Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü, Yüksekokullar Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu, Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu, Takı Teknolojisi ve Tasarımı Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulları Adalet Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu.

Marmara Üniversitesi’nin 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Marmara Üniversitesi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 627 62 72

Marmara Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0216 627 62 72

Arama Kelimeleri: marmara üniversitesi iletişim bilgileri, marmara üniversitesi telefon no, marmara üniversitesi irtibat tel, marmara üniversitesi canlı destek, marmara üniversitesi müşteri temsilcisi, marmara üniversitesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu