Başvurular

Marmara Forum Açılış ve Kapanış Saatleri

Marmara Forum Açılış ve Kapanış Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Marmara Forum Açılış ve Kapanış Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Marmara Forum Açılış ve Kapanış Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Marmara Forum Açılış ve Kapanış Saatleri

Marmara Forum Alışveriş Merkezi veya kısa adıyla Marmara Forum, İstanbul ilimizde Bakırköy ilçesi Osmaniye mahallesinde bulunan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Marmara Forum 375 bin metrekare alanı ve 135 bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Marmara Forum içinde, Bauhaus, Carrefour, Decathlon, H&M, D&R gibi sayısız marka bulunmaktadır. Peki Marmara Forum sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Marmara Forum çalışma saatleri, mesai saatleri haberimizin devamında bulunmaktadır.

Marmara Forum Açılış ve Kapanış Saati 2021

Marmara Forum Alışveriş Merkezi yada Marmara Forum AVM hafta içi  (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu ( Cumartesi, Pazar ) her gün  sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 20:00’de kapanır.

Marmara Forum Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Marmara Forum sabahları saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Bütün mağazalar dile getirdiğimiz saatte açılmaktadır.

Marmara Forum Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Marmara Forum akşamları saat 20:00’de kapılarını kapatmaktadır. Hizmet vermemektedir.

Marmara Forum Hafta Sonu Pazar Günü Açık Mı, Kapalı Mı: Marmara Forum Avm hafta sonları yani cumartesi, pazar günleri açıktır. Hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise hafta içi ile aynıdır.

Marmara Forum Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Marmara Forum, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır. Lakin Marmara Forum bayramlarda ilk gün öğle saatlerinden sonra saat 14:00’de açılmaktadır.

Bu makalemizde Marmara Forum çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili geniş bir şekilde bilgi almak için bizlere ulaşabilir bunun yanı sıra AVM iletişim hattı olan  0 212 466 64 53 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu