Bilgi Arşivi

Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1883 senesinde bölgenin ilk hastanelerinden biri olarak Erzurum Merkez Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. 1902 senesinde Osmanlı’nın en büyük hastanelerinden biri olarak 500 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam eden hastane ardından Ruslar aracılığıyla yıkılmıştır.

Cumhuriyetin ilanının sonrasında harbiye kışlasına taşınan hastane burada 1936 yılına kadar hizmet vermiştir. Mareşal Fevzi Çakmak aracılığıyla 1937 senesinde yenilenmiş olup 2000 tarihine kadar bu binada Fevzi Paşa’nın adı ile hizmet sunmaya devam etmiştir.

Artan ihtiyaçları karşılamakta zorlanan hastaneye ardındandan ek binalar eklenmiştir. 2016 senesinde Sağlık Bakanlığına devredilen hastane aynı isim ile sağlık hizmeti sunmaya sürdürmektedir.

Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuMareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastalara 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunan kurum, Sağlık Bakanlığına bağlı bir kamu kuruluşu olduğundan ihtiyaçları ışığında yapacağı personel ve işçi alımlarında devlet kanallarını kullanmaktadır.

İŞKUR ve ilan.gov.tr adresi başta olmak üzere resmî gazete ve hastanenin resmi internet sitesinden açıklamalar yayımlanmaktadır. İşçi ve personel alımları için belirli bir dönem bulunmamakta olup yukarıdaki devlet kanalları aracılığı ile her an yeni açıklama ve ilanlar yayımlanabilir.

Bu bağlamda bu kaynakları sürekli olarak takip etmek ve şehrinizde bulunan İŞKUR merkezine giderek kaydınızı yaptırmak iş fırsatı yakalama şansınızı arttıracaktır.

Özel sektörden farklı olarak kamu kuruluşlarında anlaşmali yahut kadrolu işçi, memur ve personel alımlarında adaylardan KPSS puanı istenebilmektedir. Bu bağlamda başvuruda bulunacağınız pozisyon ile ilgili önceden bilgi edinmeniz ve istenebilecek gereklilikleri sağlamanız da işe kabul şansınızı arttırabilir.

Mareşal Fevzi Çakmak Hastanesi İş İlanları

Sözleşmeli adaylardan istenen KPSS puanı 60 puan gibi bi hayli sorunsuz bir puan olup bu sınır kadroya başvuru yapacaklar için değişiklik gösterebilir.

Özel güvenlik görevlisi alımı, temizlik elemanı alımı, hemşire alımı, hasta kayıt personeli alımı, ebe alımı, tekniker ve teknisyen alımı ve daha çok çeşitli meslek gruplarından alım gerçekleştirebilen devlet hastaneleri bir çok aday için iş fırsatı sağlamaktadır.

Ayrıca hastanenin resmi internet sitesine buraya tıklayarak varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu