Başvurular

Mardin Savur Belediyesi genel başvuru 4 kamu personeli alımı 2022

Mardin Savur Belediyesi genel başvuru 4 kamu personeli alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Mardin Savur Belediyesi genel başvuru 4 kamu personeli alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Mardin Savur Belediyesi genel başvuru 4 kamu personeli alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mardin Savur Belediyesi genel başvuru 4 kamu personeli alımı

Mardin Savur Belediyesi aracılığıyla yayına giren en son kamu personeli alım iş ilanı ile belediye bünyesine 4 yeni işçi alımı yapılacak belediye alacağı bu personelleri tam zamanlı ve anlaşmali olarak çalıştıracak.

Mardin İş İlanı Belediye 4 Personel alım Bilgileri

Mardin iş ilanı ile alınacak personeller memurların tabi olduğu yasaya tabi olarak Teknik Hizmetler Sınıfında tam zamanlı ve anlaşmali olarak alınacaklar.

Belediye Personel Alımı Başvuru Şartları

Belediye 4 anlaşmali işçi alımı adaylarının;

Memuriyet genel koşularını sağlaması,

Başka bir kurumla iş anlaşmasi olmaması,

Mesleğini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık problemi olmaması,

Adayların 03 Haziran 2021 tarihi esas alınarak minimum 3 yıl özel kurumlarda veya devlet kurumlarında minimum 3 yıl mesleki deneyimi olması,

Adayların sözlü sınavın yapılacağı 21 Haziran 2021 tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olması,

Adayların terör örgütleri ile irtibat ve iltisakı olmaması genel şartları bulunmakta.

Mimar olarak alınacak 1 adayın lisans alakalı bölümden mezun olması,

Ekonomist olarak alınacak 2 kamu personel adayının lisans ekonomi, maliye, bankacılık finans, ekonomi, finans matematiği, ülkeler arası ticaret, çalışma ekonomisi bölüm mezunu olmaları,

Grafiker olarak alınacak 1 kamu personeli alımında fakülte ve yüksekokul alakalı bölüm mezunu olmaları şartları bulunmaktadır.

Belediye Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı

Düzenlenen bu kamu personeli alımına başvuru yapacak adayların 10 Haziran 2021 tarihine kadar başvurularını şahsen veya posta yolu ile Savur Belediyesi bünyesine veya e mail yolu ile yapmaları gerekmektedir.

Başvuru sonrası 14 Haziran 2021 tarihi itibariyle sözlü sınavına katılacak adayların listesi savur.bel.tr adresinde açıklamalacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu