Müşteri Hizmetleri

Manuka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Manuka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Manuka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Manuka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Manuka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Manuka çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Manuka müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Manuka şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Manuka müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Manuka Çağrı Merkezi Numarası

Manuka son senelerda piyasaya girmiş bir giyim şifrketidır. Online olarak kadın kıyafetlerinin satışını yapmaktadır.  Günlük ve şık kıyafetlerin sunulduğu sitede kalite ön plandadır. Firma yaşantımız boyunca dolabımızın olmazsa olmazı olan her parçaya ürünlerinde yer vermiştir. Firma eşofman takımları, sweatshirt, kaban, triko gibi bir çok ürünü olabildiğince rahat halleriyle satışa sunuyor. Her zevke hitap eden ürünleriyle ve cep yakmayan fiyat aralıklarıyla müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmaktadır. Günlük yaşam, iş hayatı, özel gün ve davetler için her tarzda seçenekleri bünyesinde içinde yer alıyor. Online giyim sektörüne her geçen gün yeni bir markanın eklendiği bu son haftalarda firma bu markalar içinden sıyrılarak sektörde yer edinmiştir. Ürünleriyle alakalı detayları edinmek için bir çağrı merkezi numarası mevcuttur.

Manuka çağrı merkezi numarası 0552 599 15 50 nolu telefondan varabilirsiniz.

Manuka Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın günlük yaşamımıza renk katacak kıyafetleri son derece şık ve zarif bir biçimde hizmete sağlamaktadır. Her geçen gün yeni koleksiyonlarıyla beğenileri üzerine topluyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan her mevsime her zevke uygun kıyafetleriyle hizmetinize sunulmuştur. Firmanın ürünlerine dilediğiniz konumdan sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına kargo hizmeti vererek ürünlerini takipçileriyle buluşturuyor. Yoğun ve özverili bir çalışmayla sektöre başlayan firma üyelerinin beğenisini ve ilgisini kısa bir sürede kazanmıştır. Bu şirketin ürünleriyle alakalı detaylara ulaşabilmek için müşteri hizmetleri numarası mevcut yer alıyor.

Manuka müşteri hizmetleri numarası 0552 599 15 50 nolu telefondan varabilirsiniz.

Manuka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir giyim online satış sitesi olarak ürünlerine ait beden ve ölçü bilgilerine erişmenizi kolaylaştırmıştır. Müşterilerinin giderek gittikçe artan güven ve ilgisiyle büyümeye devam etmekte. Büyüme yolunda yenilikçi, modern ve araştırmacı ruhunu kaybetmeden ilerlemektedir. Üretim aşamasında ürünlere uygulanan kalite kontrol işlemiyle  elde edilen ürünlerin değeri üst düzeydedir. Lakin ürünlere dair bilgi almak için şuan için bir müşteri temsilcisi bağlantısı mevcut olarak yer alıyor.

Manuka müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0552 599 15 50 nolu telefondan varabilirsiniz.

Manuka Şikayet Hattı

Alışverişinizin her aşamasında kişisel detaylarınızin gizliliği hususunda herhangi bir tereddütte bulunmayınız. Site içinde paylaştığınız tüm bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Firma büyümeyi ve gelişmeyi hedef edinerek bu yolda ilerlemektedir. Bu nedenle üyelerinin düşüncelerine her zaman gerekli önemi ve özeni göstermektedir. Lakin istek ve şikayetleri kabul etmek için bir çağrı merkezi numarası mevcut olarak hizmet vermekte.

Manuka şikayet hattı 0552 599 15 50 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Manuka müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Manuka şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Manuka Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0552 599 15 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Manuka çağrı merkezi numarasına 0552 599 15 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Manuka Tekstil İth.İhr. San. ve Tic.Ltd.Şti. Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu Sok.No 2/2/5 Zeytinburnu İSTANBUL
E-Posta İrtibat Adres Bilgisi : isbirligi.manuka.com.tr
Telefon Numarası : 0552 599 15 50

Arama Kelimeleri: Manuka iletişim bilgileri, Manuka telefon no, Manuka irtibat tel, Manuka canlı destek, Manuka müşteri temsilcisi, Manuka şikayet hattı, Manuka müşteri hizmetleri numarası, Manuka çağrı merkezi numarası, Manuka iletişim numarası, Manuka çağrı merkezi, Manuka müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu