Başvurular

Manisa Büyükşehir Belediyesi 3472 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı 2022

Manisa Büyükşehir Belediyesi 3472 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Manisa Büyükşehir Belediyesi 3472 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Manisa Büyükşehir Belediyesi 3472 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Manisa Büyükşehir Belediyesi 3472 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı

Manisa Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR üzerinden halk tarafına ilan etti. Manisa Büyükşehir Belediyesinin paylaşmış olduğu ilana göre adı altında çalıştırmak için 1 işçi alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak insana 3472 TL maaş ödemesi yapılacak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını İŞKUR resmi web internet adresi üzerinden yapılacağı ve bu başvuruların T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra online olarak elektronik ortamda başvuru yapacaktır.

Adaylar ek olarak Alo 170 hattı üzerinden yahut ilin sınırları içinde bulunan şube müdürlüklerine müracaatlar yapıla bilecektir.

Belirtilen şekiller dışında yapılacak müracaatlar yok sayılacaktır.

Başvuruda bulunacak bireyler için başvurular bu gün itibari ile alınmaya alınacak olup en geç müracaatların ise 13 Ağustos 2021 tarihi itibari ile sona erecektir.

Başvuru Şartları

En az iki yıl işinde uzman olma, minimum 18 yaşını tamamlamış olma, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek durumunun bulunmaması şartları aranmaktadır.

Türk vatandaşı olma, kamu haklarından mahrum bulunmama, Türk Ceza Kanunu’nun 53’ üncü maddesinde gösterilen suçlarından mahkum olmama ve alımı yapılacak unvanın makine mühendisi olduğundan dolayı öğrenim düzeysi olarak lisans mezunu olma şartları aranmaktadır.

İŞKUR üzerinden paylaşılan ilanda yapılan bilgilendirmede sosyal olanaklar olarak “-yemek -yakacak -sorumluluk -bayram -giyim -erzak -112 yevmiye ikramiye” verileceği altı çizildi.

Adaylara verilen iş ilan numarası ise 00006262717 olduğu bilgisi verildi. Eski hükümle yahut TMY olanlar başvuru yapabilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu