Müşteri Hizmetleri

Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mango çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Mango müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mango şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Mango müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bir çok bayanın ilk tercih ettiği markalardan birisi olan Mango, mağazalarından satış yaptığı gibi internet üzerinden de alışverişe imkan sağlamaktadır. Müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için Mango müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Mango Çağrı Merkezi Numarası

Mango kadın, erkek, çocuk üzere yaptığı spor, şık kıyafetlerin tasarımlarıyla dikkatleri her daim üzerinde topluyor. Şirketimizın Türkiye’de bir çok satış noktası mevcuttur. Aynı zamanda online alışveriş sitemizden de ürünlerinizi tedarik edebilirsiniz. Kalitemizden ödün vermeden bir çok tasarım ürünleriyle spor, şık kıyafetlerimizin bunun yanında ürettiğimiz aksesuarlarımızın her zaman arkasındayız. Kullanıcı hatası olmayan durumlarda sıkıntı duyduğunuz her hususta bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Mango çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcimiz aldığınız tüm ürünlerle alakalı hangi sıkıntınız, şikayetiniz varsa çözümlemektedir. Müşteri tatminiyeti  bizim ilk önceliğimizdir. Mango şifrketi olarak üyelerimizin her zaman gülen yüzü olmaktayız. Çünkü alınan ürünlerin değerinden eminiz. Bilgi edinmek istediğiniz her konu da talep ve önerilerinizi karşılamaktayız. Mango firmamıza mesai saatleri içinde her daim ulaşabilir ve bizi arayabilirsiniz.

Mango Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri temsilcimiz gün içinde mesai saatleri müddetince sizlerin telefonlarına bakmak için hizmet vermektedir. Mango firmamız müşteri temsilcimiz aracılığıyla istediklerinizi karşılar isteklerinizi yanıtlar. Mango şifrketindan aldığınız tüm ürünlerin arkasındayız. Değerli üyelerimizin her daim yanındayız. Sıkıntı yaşadığınız ürünlerde online olarak yahut mağazalarımızdan aldığınız ürünlerde yaşadığınız sıkıntılar için müşteri temsilcimize bağlanın. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mangomüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

0850 211 64 70 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Yaptığınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Bizimle paylaştığınız detaylarınız korumamız altındadır.  Hattımızda yoğunluk yaşadığınız taktirde, bize ulaşamadığınızda çağrı merkezindeki müşteri temsilcimiz sizlere dönüş yapacaktır.

Mango Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Mango müşteri hizmetlerimize mesai saatleri içinde anında erişerek talep ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz. 0850 211 64 70 numarasıyla pazartesinden cumaya 08:00-18:00 mesai saatleri civarında hizmet vermekteyiz. Bu numarayla bize direk bağlanarak görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden tüm ürünler ile ilgili bilgi edinebilir aldığınız üründe yaşadığınız problemleri bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz yaşadığınız problemleri en kısa bir sürede çözmeye çalışacak ve size dönüş yapacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mango müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Mango Şikayet Hattı

Yaşadığımız tüm sıkıntılar ve şikayetler müşteri temsilcilerimiz gibi şikayet hattımızdan her zaman yaşadığınız sıkıntıları çözümlemek için temsilcilerimiz sizinle olacaktır. https://www.mango.com adresinden mango şikayet hattılinkini tıklayarak poblemlerinızı, şikayetlerinizi, talep ve isteklerinizi online olarak da uygulayabilirsiniz.

Aldığınız yahut alacağınız ürünle alakalı bilgi alabileceğiniz çağrı merkezi Mango telefon no hafta içi pazartesiden cumaya 08:00 – 18:00 saatleri içinde hizmet vermektedir.

Mango iletişim 444 lü numarası yerine 0850 ile başlayan aşağıda yazılı numiçinden varabilirsiniz.

Mango Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 211 64 70

İstek ve şikayetleriniz için telefonla aramak yerine aşağıdaki linke tıklayarak internetten de ulaştırabilirsiniz.

Mango İletişim Formu

Arama Kelimeleri: mango iletişim bilgileri, mango telefon no, mango irtibat tel, mango canlı destek, mango müşteri temsilcisi, mango şikayet hattı, mango müşteri hizmetleri, mango müşteri hizmetleri numarası, mango çağrı merkezi numarası, mango iletişim numarası, mango çağrı merkezi, mango müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu