Müşteri Hizmetleri

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maltepe Park çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Maltepe Park müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Maltepe Park alışveriş merkezi, CarrefourSA ve ECE şifrketi ile birlikte daha büyük hale gelmiştir.  CarrefourSA ile birlikte Almanya merkezli ECE şifrketinın Türkiye iştiraki olan ECE Türkiye İstanbul’da bulunan Maltepe Park alışveriş merkezinin 75.000 metrekareye genişlemesini sağlamıştır. İstanbul’un Asya yakası üzerinde hızla ilerlemeye devam eden bölgelerin başında gelen konumu aracılığıyla Maltepe Park perakende alışveriş alanını ortalama olarak 44 bin metrekare daha kapsamlı hale getirerek ulaşım alanı üzerinde 4 iki katı kadar büyüyen yeni AVM ile hizmet vermektedir.

Maltepe Park Çağrı Merkezi Numarası

Bu paylaşımımızda Maltepe Park müşteri hizmetleri, Maltepe Park çağrı merkezi, Maltepe Park şikayet, Maltepe Park çağrı merkezi numarası gibi konular ile ilgili ayrıntılı bilgi aktarmakteyiz.

Daha kuvvetli bir marka ve kiracıları ile birlikte 05 Eylül 2013’te açılmış olan Maltepe Park, 3 katlı, 250 mağaza, 2.000 kişi kapasitesi aracılığıyla daha kapsamlı bir yeme içme alanına erişmeyi başarmıştır. Maltepe park alışveriş merkezi 36 restoran ve kafesi ve sekiz sinema salona, 3.500 araca gittikçe artan otoparkı ile ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

Bunun yanında, yeni Maltepe Park alışveriş merkezi üzerinde 15.000 metrekarelik bir de ofis binası bulunmaktadır. Maltepe E–5 otoyolunun tam üzerinde bulunan bina konumu ve metro bağlantısı ile birlikte yeni Maltepe Park alışveriş merkezi ziyaretçilerini alışveriş ve eğlence anlamında tamamen yenilenmiş konsepti bu alanda karşılamaya devam etmektedir.

Maltepe Park Müşteri Hizmetleri Numarası

Maltepe Park alışveriş merkezi 2005 tarihinden bu yana başarıyla yönetmeyi başaran ECE Türkiye, büyüyen AVM’nin yeni bölümlerinin de kiralamasını yürütmeye devam etmektedir. Kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyan Maltepe alışveriş merkezi adresi üzerinde kişisel detaylarınızin güvenliği ile alakalı açıklamalar sizlere sunulmaktadır. İnternet adresi üzerinde uygulanan gizlilik politikası ile alakalı olarak her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi Maltepe park alışveriş merkezi iletişim sayfasından basit bir şekilde iletebilirsiniz. 12 bin 120 metrekare alan üzerinde AVM’nin 40 bin 546 metrekare inşaat alanı bulunmaktadır.

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 (216) 515 15 50 – 51

Maltepe Park Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: maltepe park çağrı merkezi, maltepe park iletişim, maltepe park müşteri hizmetleri, maltepe park müşteri hizmetleri numarası, maltepe park telefon numarası, maltepe park irtibat tel, maltepe park şikayet, maltepe park şikayet var, maltepe park mail adresi, Maltepe Park çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu