Başvurular

Maliye Bakanlığı 15 Kamu Personeli Alacak! Başvuru Şartları Neler? 2022

Maliye Bakanlığı 15 Kamu Personeli Alacak! Başvuru Şartları Neler? 2022, iş başvuruları bölümünde Maliye Bakanlığı 15 Kamu Personeli Alacak! Başvuru Şartları Neler? ile ilgili bilgi aktaracağız. Maliye Bakanlığı 15 Kamu Personeli Alacak! Başvuru Şartları Neler? ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Maliye Bakanlığı 15 Kamu Personeli Alacak! Başvuru Şartları Neler?

Kamu ilanları Maliye Bakanlığı 15 kamu personeli alımı yer alıyor. Bakanlık ilanlarına kimlerin nasıl başvuru yapıldığını sundu. Alınacak bireylere uzman personel unvanı verilecektir. Ankara merkez adresine yerleştirme yapılacak.

Seçme sınavı yapılarak neticelendirılacak.

5671 sayılı Merkezi Finans ve İhale Biriminin İstihdam ve Bütçe Esasları Hakkında Kanun ile 20.10.2007 tarih ve 26676 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren merkezi finans ve ihale birimi personel yönetmeliği hükümleri ikaznca, toplam 15 adet uzman personel pozisyonu için 02-20 Ağustos 2021 tarihleri içinde seçme ve giriş sınavı yapılacaktır.

hazine-ve-maliye-bakanligi-is-ilanlari.jpg

Adaylar başvurularını https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden en geç 16 Temmuz 2021 günü mesai saati sonuna kadar yapılabilecektir. Elektronik ortam hariç başvuru kabul edilmiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu