Başvurular

Malatya İnönü Üniversitesi 95 Sağlık ve Büro Personeli Alımı 2022

Malatya İnönü Üniversitesi 95 Sağlık ve Büro Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Malatya İnönü Üniversitesi 95 Sağlık ve Büro Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Malatya İnönü Üniversitesi 95 Sağlık ve Büro Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Malatya İnönü Üniversitesi 95 Sağlık ve Büro Personeli Alımı

Üniversiteler anlaşmali işçi alımı ilanları yayınlamaya sürdürmekte. Malatya İnönü Üniversitesi 95 sağlık personel ve büro personeli alımı yapacağını dile getirdi. Bu alımlarda KPSS taban puan şartı aranmaksızın sıralama yapılacaktır.

Kademeli normal hayata dönme ile birlikte kamu kurumları ilanlarını yayınlamaya başladı. 18 Mayıs 2021 ile 1 Haziran 2021 tarihleri içinde başvurular kabul edilecek.

Büro personeli 6, biyolog 1, diğer sağlık personeli 2, hemşire 35 ve sağlık tekniker 51 kişi olarak kadro dağılımı sunulmuştur.

Mezuniyet şartı olarak çok geniş bir yelpaze söz konusudur. Adaylardan kılavuz içinde bulunan tablo öğrenim durumu şartlarını taşıması istenmektedir.

KPSS sınavına girmiş ve puanı olan adayların başvurusu kabul edilecek. Al yahut üst KPSS puan şartı yer almıyor.

Üniversite başvuruları dile getirdiği tarih aralığında Rektörlük Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna şahsen yapmaları istenmektedir. Korona sebebiyle Üniversite yönetimi başvuruların son güne bırakılmaması için not düştü.

Adaylardan kimlik fotokopisi, okul mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, dil sınav sonucu belgesi ve varsa tecrübesini gösteren belgeleri istenecektir.

Başvuru yapacak adaylar önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu