Müşteri Hizmetleri

Makro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Makro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri, müşteri hizmetleri bölümümüzde Makro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri ile alakalı bilgiler paylaştık. Makro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri yazımızın detayları..

Makro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Ayrıca bu yazımız Makro Market açılış saati kaçta? Makro Market kapanış saati kaçta? Makro Market çalışma saatleri hakkında bilgi arayan ziyaretçilerimize ayrıntılı bilgi aktarmak maksadıyla yazılmıştır.

Makro Market Çalışma Saatleri

Ankara başta olmak üzere Kırıkkale, Malatya, Samsun ve Konya şehirlerinde farklı mağazaları ile alışveriş yapabilmenize imkân tanımakta olan Makro Market toplamda 5 ilde ülkemizin büyük zincirleri içinde yerini almıştır. Ülke genelinde toplam 32 mağazası bulunan Makro Market, bu mağazalar ile birlikte yetinmeyip, sürekli olarak olarak farklı şehirlere açılma ilkeleri ile çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle et ve sebze kategorileri ile birlikte güvenilir markalar arasına girmeyi başarmış olan Makro Market üzerinden, indirim veya kampanyalar aracılığıyla daha düşük ücretler ödeyerek, alışverişlerinizi uygulayabilirsiniz.

İlk olarak Ankara’da 1991 senesinde kurulmuş olan marketler zinciri, ortalama 6 ortak olarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu tarihlerden sonra sürekli olarak olarak yeniliklere açık olan şirket, 32 mağazasının ardından günümüzde toplamda 248 mağazasını açarak, farklı bölgelere ulaşmayı başarmıştır. Hizmet vermiş olduğu il sayısını da 15’e çıkarmış olan Makro Market hipermarket zincirleri içinde hızla yükselişe geçmiş ve engelli dostu çalışmaları aracılığıyla, farklı ödüllere de layık görülmüştür.

Yurdumuzda ortalama olarak 7000 personel kadrosu ile birlikte geniş istihdam avantajlarına yer vermeyi başaran Makro Market, hafta içi ve hafta sonu aynı çalışma saatlerine yer vermektedir. Et, süt, yumurta, içecek, çikolata, kuruyemiş veya baharat gibi malzemelerin uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmasını sağlamış olan Makro Market hipermarket zinciri, müşterilerin şikâyet ve poblemleri ile ilgilenebilmek adına danışma hattına yer vermiştir. Bu saye da daha tatmin müşteri potansiyeline sahip olan marka, daimi müşterileri için Makro kartı sunarak, indirimlerden olabilecek olduğunca yararlanmaları için avantajlar sağlıyor. Toplamda 100 milyondan fazla müşteriye sahip olan marka, buna göre ülkemizin en mühim hipermarket zinciri olma özelliğine de sahip olmaktadır. Sabah 09:00 saatleri civarında açılan ve müşterilerini bekleyen Makro hipermarket, akşam saatleri civarında ise 21:00 sularında kapanmaktadır. Yaz ayları veya kış aylarında da tek tip çalışma saatlerini sağlamış olan şirket, bunun yanı sıra milli bayramlarda da açık kalmaktadır. Yalnızca dini bayramların ilk günü kapalı olan market zinciri, dini bayramların diğer günlerinde de hizmetlerini sürdürmektedir.

Makro Market Açılış Saati
09:00

Makro Market Kapanış Saati
21:00

Makro Market Çalışma Saatleri
09:00-21:00

Arama Kelimeleri: Makro Market açılış saati, Makro Market kapanış saati, Makro Market çalışma saatleri, 2019

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu