Başvurular

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı 2022

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 memur alımı yapıyor.

Başvuru bilgisi

Başvurular 9 ağustos tarihinden bu yana alınmaya başlamış olup en geç müracaatların 18 Ağustos tarihinde sona ereceği belirtilecektir. Başvurular ttps://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden giriş yaparak, e-devlet üzerinde gösterilen tarihler içinde başvuruların açılması üzerine başvurular ekranlara gelecektır ve sona erecektir.

Başvuru şartları

Belirtilen konular için minimum 3 yıl, diğerleri için minimum 5 yıl mesleki tecrübeye sahip bulunmak. Başvuruda bulunacak erkek adaylar için askerlik ile ilgisinin yahut ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Gerekli belgeler

Güncel programlama dillerinden minimum iki tanesine ilişkin belge yahut belgeler, fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş, her bir pozisyon için özel şartlar bölümünde istediğimiz sertifikalar ile tecrübe yahut deneyimi gösteren belgeler istenmektedir.

İlana göre alımı yapılacak unvanlar olarak 1 kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, 2 yazılım geliştirme uzmanı, 2 coğrafi bilgi sistemleri yazılım geliştirme uzmanı ile birlikte toplam 10 işçi alımı yapıyor.

Öğrenim şartları

Üniversitelerin başvuru kılavuzunda da altı çizildiği üzere yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu