Müşteri Hizmetleri

Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Hızlı Erişim

  • 1 Madame Coco Alışverişlerinde İade ve Değişim Var mı?
  • 2 Madame Coco Hangi Ürünleri Satıyor?
  • 3 Markanın Güncel Kampanyaları Nelerdir?
  • 4 Madame Coco En Yakın Mağaza Nerede?

13 Eylül 2021 tarihinde güncellendi.

Madame Coco Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08505323300

Madame Coco, Türkiye’nin markalarından biri olarak anılan ve Türkiye’de şu anda ev tekstili ile dekorasyonu alanında birden fazla ürünleriyle birlikte faaliyet gösteren önder markasıdır. Madame Coco 2021 senesinden bu yana hizmet veren, İstanbul markası olarak bilinirken dekorasyon ve tekstil alanında birden fazla ürüne sahiptir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Madame Coco şu anda 16 farklı ülkede 300’den fazla mağazasıyla birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. 100 bin üzerinde metrekare satış alanıyla birlikte hem fiziksel mağazalarıyla hem de madamecoco.com internet sitesi üzerinden alışverişlerinizi güvenle uygulayabilirsiniz. Tüm ürünleriyle alakalı olarak Madame Coco müşteri hizmetleri ile görüşebilir, çağrı merkezinden her zaman destek ve bilgi alabilirsiniz.

Madame Coco Alışverişlerinde İade ve Değişim Var mı?

Madame Coco internet sitesi veya mağazasında aldığınız tüm ürünlerle alakalı olarak koşulsuz iade hakkınız yer alıyor. 14 gün boyunca iade edebileceğiniz biçimde tüm iadelerinizi internet sitesinde bulunan iade şartlarına uygun biçimde yapabilir veya fiziksel mağazadan aldığınız ürünün fişiyle birlikte iadenizi istediğiniz mağazaya anında uygulayabilirsiniz.

İade işlemleriyle alakalı olarak Madame Coco çağrı merkezi üzerinden bilgi alacağınız gibi isteğe göre buradan da bi hayli hızlıca bilgi verebiliriz. İnternet sitesinden yaptığınız ürünlerde iadenizi anlaşmalı olan PTT kargo şubeleriyle birlikte uygulayabilirsiniz. Sipariş numaranız bunun yanı sıra iade kodu olarak geçerli olup bu sipariş numarasıyla birlikte kargo çalışanına iade kodu olarak söyleyip iadenizi şu adrese uygulayabilirsiniz:

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İade adresi: Madame Coco E-Ticaret Deposu, Hepsiburada Operasyon Merkezi İnönü Mah. Mimar Sinan Cad. No: 3 Gebze Güzeller OSB Gebze/Kocaeli

Madame Coco Hangi Ürünleri Satıyor?

Binlerce üzün yelpazesiyle birlikte hem dekorasyon hem de tekstil ürünleriyle birlikte bugün Türkiye’de ön planda olan modern çizgilere sahip markalardan biri Madame Coco ile sizde yatak odasından mutfağa, banyodan halı ve kilim modellerine, çeşitli ev ve yaşam ürünlerinden dekorasyon, kozmetik ve hatta sofraya ait birden fazla ürünleri her sezon çiçeği burnunda çizgileriyle birlikte bulacaksınızdır.

Madame Coco Telefon Numarası: 08505323300

Markanın Güncel Kampanyaları Nelerdir?

Tüm güncel Madame Coco kampanyalarına internet sitesinden varabilirsiniz. Madame Coco’da tüm kampanyalar yer alırken bunun bunun yanında https://www.madamecoco.com/kampanyalar adresi üzerinden de       güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz. Burada Madame Coco’nun kendi özel kategorilerine ait %’lik indirimlerden tutun da çeşitli bankalara ait birden fazla kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bu detayların tamamına da internet sitesinden erişin.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Madame Coco En Yakın Mağaza Nerede?

Madame Coco’nun çevrenizdeki en yakın mağazalarına https://www.madamecoco.com/stores/ adresiyle varabilirsiniz. Ülke ve Şehir seçimi yaparak, istediğiniz biçimde birbirinden farklı şehirleri görüntüleyebilirsiniz. Basit biçimde arama yaparak A’dan Z’ye kadar birden fazla şehirde bir çok cadde ve AVM’ye ait Madame Coco mağazalarını anında görüntüleyebilirsiniz.

Madame Coco mağazaları birden fazla açıdan aktif bir tekstil mağazası olurken, sosyal platformdan da aktif biçimde takip edebilirsiniz. Birçok sosyal platform mecrasında bulunan hesaplarını takibe almak ve iletişimde olmak, aktif kampanyalarını anında öğrenmek istiyorsanız siz de aşağıdaki hesapları takibe alabilirsiniz:

MADAME COCO Sosyal paylaşım sitesi Facebook

MADAME COCO Sosyal paylaşım platformu Twitter

MADAME COCO İnstagram

Madame Coco’nun müşteri hizmetleri her zaman çok fazla yoğun oluyor. Hangi saatlerde ararsak operatörlere daha bi hayli hızlı biçimde ulaşabiliriz acaba? Hafta içi erken saatleri mi tercih etmek gerek?

Madem Coco burdan da yazayım sabah 9 dan beri arıyorum hala açan olmadı günlerdir aramak tan bıktım lütfen yanıt verin
Sipariş Numarası 1386337864312479 kargom benim nerede
5 temmuz olan kargoya verıldı görülüyor bu ortada yok nerde

Ben de aynı durumdayım 11 Temmuz’da kargoya verilmiş görünüyor ne kargo araştırması yapabiliyorum ne de madamcoco ya ulaşabiliyorum aynı biçimde asil kargo da telefonlara çıkmıyor bugün 13 kez aradım açılmıyor telefonlar.
Madame coco ve birlikte çalıştığı asil kargo benim gibi onlarca insanı dolan…mış görünüyor

Ben de aynı durumdayım 11 Temmuz’da kargoya verilmiş görünüyor ne kargo araştırması yapabiliyorum ne de madamcoco ya ulaşabiliyorum aynı biçimde asil kargo da telefonlara çıkmıyor bugün 13 kez aradım açılmıyor telefonlar.
Madame coco ve birlikte çalıştığı asil kargo benim gibi onlarca insanı dolandırmış görünen o. Tek yol mahkeme artık. 18 gün kargo teslim edilmez mi?

merhabalar, çok haklısınız, 6 bin 920 Türk Lirası altındaki tüketici anlaşmazlıklarında tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. rahatlıklar dileriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu