Müşteri Hizmetleri

MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MacFit çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde MacFit müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

MacFit Spor Kulübü 2007 senesinde sektöre giriş yapmıştır. MacFit’in şuanda Türkiye’de İstanbul, Kocaeli, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Sakarya, Eskişehir gibi birden çok ilde spor kulübü bulunmaktadır. Fitness alanında hizmet veren MacFit, uzman eğitmen kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla Türkiye’de en iyi spor kulüplerinden biri haline gelmiştir. Uzman eğitmen kadrosuyla kısa bir sürede en iyi gelişimi sağlarken sakatlanma riskinizi minimum düzeye indirebilirsiniz. MacFit; MacFit Mobile, GFX ve Kişisel Eğitmen eşliğinde hizmet vermektedir.

MacFit Çağrı Merkezi Numarası

MacFit Mobile kullanıcılara IOS ve Android platformlarında ücretsiz biçimde indirilebilen bir uygulama sunar. Bu uygulama ile ihtiyaca göre farklı antrenman seçenekleri ayarlayabilir, profesyonel eğitmenler aracılığıyla ayarlanmış videoları inceleyebilir, sporla alakalı mühim bilgilere ve ipuçlarına ulaşabilir, indirim fırsatlarından haberdar olabilir ve egzersizleri sıra sıra takip ederek gelişiminizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulamayla birlikte 1 günlük MacFit deneme kullanıcı hesabı de kazanmaktasınız.

Bir diğer hizmet olan GFX (Gym Floor Exercise) ağırlık alanında, eğitmen eşliğinde yapılan grup egzersizidir. Daha önceden belirlenmiş olan program eğitmen eşliğinde farklı zorluk kademeleriyle uygulanır. GFX tüm kas gruplarını çalıştırarak kısa bir sürede fit bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktadır.

Kişisel eğitmen eşliğinde çalışmak ise birden çok avantaj içermektedir. Kişisel eğitmen eşliğinde ilk olarak size özel olarak hazırlanmış bir program bulunur ve eğitmen eğitim boyunca bire bir sizinle  ilgilenir. Bunun yanında hareketlerin doğru biçimde yapılması sağlanarak kısa bir sürede çok daha iyi verim ve ilerleme elde edilmektedir. Kişisel eğitmen sizin ilerlemenizi takip ederek ilerlemenizi düzenli olarak sizinle paylaşacaktır.

MacFit çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Lakin MacFit müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz iletişim formu bulunmaktadır. İletişim formunu doldurarak MacFit müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden MacFit ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
iletişim formu

Arama Kelimeleri: macfit çağrı merkezi, macfit iletişim, macfit irtibat tel, macfit telefon numarası, macfit müşteri hizmetleri, macfit mail adresi, macfit şikayet hattı, macfit şikayet var, macfit üyelik iptal etme, macfit iletişim formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu