Müşteri Hizmetleri

Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Luxell çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Luxell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Pişirme grubu ürünlerde ve ufak ev eşyalarında tanınmış bir marka olan Luxell yurdumuzda sevilerek kullanılmaktadır. Kumtel markasına ait olan bir marka olan Luxell, 1972 senesinden beri hizmet vermektedir. İlk olarak Kumtel markası ile Kayseri’de üretime başlayan Luxell, halen büyüyerek yoluna devam etmektedir. Bu alanda 45 yılı deviren marka birden fazla ürün çeşitliliği ile yoluna devam etmektedir.

Luxell pişirme grubu ürünleri ve ufak ev eşyaları hususunda mutfakta işleri kolaylaştıran birden fazla ürün sağlamaktadır. Pişirici, ısıtıcı, fırın, mini fırın, davlumbaz, su ısıtıcısı, tost makinesi ve daha birden fazla ürün üretimi sağlanmaktadır. Mutfakta sizlere yol gösterecek olan bu ürünler, üstün değeri aracılığıyla mutfakta size uzun süre eşlik edecektir.

Luxell Çağrı Merkezi Numarası

Günlük 30 binin üzerinde üretim yapan firma, kendi bölgesindeki önder üreticilerden biridir. CE belgeli, TSE standartlarına uygun ve dünya standartlarındaki ürünler aracılığıyla herkes aldığı ürünleri uzun süre kullanacaktır.

Mini fırınlar, davul fırınlar derken artık günümüzde ankastre serileri tercih edilmektedir. Luxell markası da bu alanda üretim yapmaktadır. Ankastre serisinde fırın, ocak ve davlumbaz bulunmaktadır. Bunun yanında Luxell’in ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi de artmaktadır. Kumtel markası ile birlikte üretim yapılmakta ve aynı tesisler kullanılmaktadır. Ankastre serileri daha çok Kumtel markası aracılığıyla üretilirken, ufak ev eşyaları ise Luxell markası ile üretimi sağlanmaktadır.

Kumtel markası aracılığıyla üretilen ürünler yurdumuzda sevilerek kullanılsa da bunun yanı sıra yurtdışından da büyük ilgi görmektedir. Üretilen ürünlerin yüzde 70 gibi büyük bir kısmı ihracat ile yurtdışına gönderilmektedir. Dünyada 5 kıtada Kumtel ürünleri ve Luxell ürünleri kullanılmaktadır. Almanya, Güney Afrika, Meksika, Avustralya gibi daha birden fazla ülkeye ihracat yapılmaktadır. Bu ülkelerin dünya çapındaki sayısı 105’dir. Luxell müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kumtel pişirme grubu ürünler hususunda spesifik olarak üretim yaptığı için ocak, fırın denilince akla ilk gelen markalardandır. Hatta Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde bulunmaktadır. Her geçen gün de marka üretim kapasitesini ve ürün değerini arttırarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Son teknoloji ürünleri sunan marka, pişirme grubu ürünler ve ufak ev eşyalarında son yenilikleri tüketiciye sağlamaktadır.

Kumtel ve Luxell markaları pişirme denilince akla ilk gelen markalardandır. Bunun nedeni uygun fiyat aralıkları aracılığıyla her eve girebiliyor olmasıdır. Luxell fiyat aralıkları ile her haneye, her bütçeye hitap etmektedir. Böylelikle tüm gereksinimlerinizı rahatlıkla gidermeniz olabilecekdür.

Luxell çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Luxell ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Luxell ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 56 85

Arama Kelimeleri: luxell çağrı merkezi, luxell iletişim, luxell müşteri hizmetleri, luxell müşteri hizmetleri numarası, luxell telefon numarası, luxell irtibat tel, luxell şikayet, luxell şikayet var, luxell mail adresi, luxell çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu