Bilgi Arşivi

Loris Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Loris Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Loris Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Loris Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Loris Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Loris Parfüm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Loris Parfüm bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Loris Parfüm işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2006 senesinde açık parfüm alanında çalışmaya başlayan Loris Parfüm’ün Türkiye’de 250, Dünyada 400’den fazla mağazası ve binlerce çalışanı bulunmaktadır. Ana üretim merkezi İstanbul Gebze olan Loris Parfüm her sene milyonlarca şişe parfüm üretip dünyaya pazarlamaktadır.

Loris Parfüm İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuLoris Parfüm İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Loris Parfüm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Loris Parfüm iş başvurusu online kariyer sitelerinden yapabileceği gibi Loris Parfüm iş başvuru formunuzu ik@lorisparfum.com adresine gönderebilirsiniz.

Mail üzerinden başvuru yapacak olan adaylar Loris Parfüm’ün ilan ettiği pozisyonlardan kendilerine en uygun olanı seçip atacakları mailde hangi pozisyonda çalışmak istediklerini belirtmeleri sonrasında CV’lerini göndermeleri yeterli olacaktır.

Loris Parfüm İş İlanları

Loris ismiyle anılan marka parfüm sektöründe her geçen gün büyümektedir. Bu ivme ile Loris Parfüm personel alımlarını arttırmakta ve devamlı iş ilanları yayınlamaktadır. Loris Parfüm iş ilanlarını online kariyer sayfalarında yayınlamaktadır.

Başta kariyer.net olmak üzere çeşitli platformlardan Loris Parfüm iş ilanları görmek olabilecekdür. Loris parfüm iş ilanlarını dünya çapında yayınlamaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satın Alma Sorumlusu Kocaeli
2 Fabrika Müdürü Kocaeli
3 Mağaza Görsel Tasarım Sorumlusu Kocaeli
4 İhracat Satış Uzmanı / Arapça Bilen Kocaeli
5 E-Ticaret Sorumlusu İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
6 Grafik Tasarım Sorumlusu Kocaeli
7 Yurtiçi Satış ve Operasyon Koordinatörü İstanbul(Asya), Kocaeli
8 Mağazalar Koordinatörü İstanbul(Asya), Kocaeli
9 Grafik Tasarım Uzmanı Kocaeli

Loris Parfüm İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

  • Mağazalar Koordinatörü: Türkiye’deki mağazaların bütçe çalışmalarını yaparak düzenli olarak bütçeye/hedefe uygunluğunu takip etmek. Bu mağazalara büyüme hedefleri belirlemek.
  • Mağaza Satış Temsilcisi:  Mağazanın satış hedeflerine ulaşmada yardımcı olmak, gündelik operasyon süreçlerinde çalışmak.
  • Satın Alma Uzmanı: Firmanın bütün satın alma faaliyetlerinde sorumluluk alarak bu faaliyetleri yönetmek, satın alınacak ürünlere karar vermek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu