Oyun

LoL Wild Rift Sistem Gereksinimleri

LoL Wild Rift Sistem Gereksinimleri, güncel bilgiler bölümümüzde LoL Wild Rift Sistem Gereksinimleri başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. LoL Wild Rift Sistem Gereksinimleri haberimizin detayları..

LoL Wild Rift Sistem Gereksinimleri

League of Legends oyunu ile birlikte büyük bir oyuncu kitlesi yakalayan Riot Games’in duyurmuş olduğu League of Legends Wild Rift merakla bekleniyor. LoL Wild Rift sistem gereksinimleri ise oyuncular aracılığıyla merak ediliyor.

League of Legends Wild Rift Sistem Gereksinimleri

Riot Games’in açıkladığu ve beta sürümünün belirli ülkelerde oynanmaya başladığı League of Legends Wild Rift oyunu büyük bir merakla bekleniyor. League of Legends mobil versiyon olacak olan Wild Rift yakın bir zamanda tüm ülkelerden erişilebilir hale gelecek. Bu durumda da League of Legends Wild Rift sistem gereksinimleri oyuncular aracılığıyla merak ediliyor. Daha önceden Riot Games aracılığıyla yayınlanmış olan Teamfight Tactics TFT mobil versiyon 32 bit olan telefonlarda çalışmamıştı. Bundan dolayı ise birden fazla oyuncu hayal kırıklığı yaşamıştı. Bu durumun Wild Rift için de olup olmayacağı ise merak ediliyor.

Lakin Wild Rift 32 bit yönünden herhangi bir sorun taşımayacak. Riot Games oyunun 32 bit telefonlarda da çalışması için çalışmalar yapılıyor. Buna göre League of Legends Wild Rift hem 32 bit hem de 64 bit telefonlarda oynanabilecek. Geliştirilmiş yapısı ile giriş ve orta düzey telefonlarda da rahatlıkla oynanacak gibi duran League of Legends Wild Rift, açıklamalara göre 1,5 GB RAM’e sahip olan telefonlarda çalışabilecek. Aynı zamanda oyunun çalışması için gereken en düşük işlemci modeli de Qualcomm Snapdragon 410 olarak belirlendi. Buna göre oyunun en düşük sistem gereksinimleri şöyle;

  • RAM: 1,5 GB
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 410 yahut üstü
  • GPU: Adreno 306 yahut üstü
  • iOS: En az iPhone 6 yahut üstü

Dolayısıyla League of Legends Wild Rift çıkış tarihi ardından birden fazla telefonda rahatlıkla oynanabilecek.

League of Legends Wild Rift Karakterleri Kimler?

League of Legends Wild Rift karakterleri de oyunun bir an önce yayına girmesi heyecanını arttırıyor. Oyunda birden fazla karakter yer alıyor ve ilk etapta 40 karakter ile çıkış yapacak. Daha sonra ise Wild Rift oyunu güncellemeler ile birlikte karakter sayısını da arttıracak. İlk çıkışında ise bi hayli beğeni alan Darius, Draven, Jinx, Lux, Master Yi, Miss Fortune gibi karakterler bulunacak.

Paylaş

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu