Oyun

LoL Wild Rift Bedava Skin Alma

LoL Wild Rift Bedava Skin Alma, güncel bilgiler bölümümüzde LoL Wild Rift Bedava Skin Alma başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. LoL Wild Rift Bedava Skin Alma haberimizin detayları..

LoL Wild Rift Bedava Skin Alma

LoL Wild Rift bedava skin alma yöntemi ile birlikte oyunda çok daha büyük bir avantaj ve keyif yakalayabilirsiniz. LoL Wild Rift ücretsiz skin alma yöntemi oyunu  daha keyifli bir hale getirirken farklı güçleri de elde etmenize faydalı oluyor.

LoL Wild Rift Skin Kullanma

LoL Wild Rift skin kullanma birden fazla hoş ve farklı özelliklere sahip kostümleri kullanmak manasına gelmektedir. Oyun içinde birden fazla pahalı ve iyi kostümler bulunmaktadır. Bilindiği gibi LoL Wild Rift içinde birden fazla oyuncuyu barındırmakta olan bir MOBA oyunudur. Her şampiyona için değişik ve güzel kostümler de bulunmaktadır. Bu kostümlere normalde sahip olan için oyun içi para birimi kullanmak gerekmektedir. Bunun yanında oyundan alınan keyif daha fazla artacaktır. Bu şampiyon kostümleri aracılığıyla başarıya ulaşma imkânınız daha fazla artarken bunun yanı sıra kişiliğiniz de daha hoş gözükecek ve böylece siz de LoL Wild Rift kostümleri ile oyuna kendinizi daha iyi verebileceksiniz. LoL Wild Rift kostüm alma normal koşullarda oyun içi para birimlerinin kullanılması ile olabilecek olmaktadır. Lakin LoL Wild Rift bedava skin alma metotlarıni deneyerek oyun için kullanacağınız bedava kostümlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

LoL Wild Rift Bedava Skin Kullanma

LoL Wild Rift bedava skin almak için belirli yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle etkinlikler kısmına gelin ve geniş bir etkinlik olan Noxus Kardeşliği etkinliğini seçin. Daha sonra ilerleme bölümünde Noxus kudreti simgesi alabilirsiniz. Daha fazla ilerlediğinizde sizlere kıymetli nesneleri almanızı sağlayacak olan Poro parası verilecektir. Görevler kısmı bu parayı elde etmek en mühim nokta. Görevler yapıldıktan sonra çeşitli kartlar ve mavi özütler de verilecektir. Şayet bu kartlardan iki tane biriktirirseniz LoL Wild Rift bedava kostüm alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etkinlikleri seçtiğinizde Vadiden Vadiye Ödülü bundan öncekilerdeki LoL Wild Rift oyun geçmişinize bağlı olarak çeşitli ödüller de sunuyor. Bu ödüller içinde şampiyon seçin sandığı ve vadiden vadiye kostüm sandığını da bulacaksınızdır. Buradan da kostüm sandığını alarak armağan olarak sunulan skinleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu