Müşteri Hizmetleri

LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası

LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası yazımızın detayları..

LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası

Lol (League of Legends)

Savaş ve strateji oyunu sevenler için League of Legends oyunu efsane oyunlar içinde bulunmaktadır. bu oyunda birbirinden değişik bir çok karakter bulunmaktadır. Sizler ister müsabaka isteğe göre de lig halinde tertip edilen karşılaşmalara katılarak hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Oyunun dünya çapından bir çok katılımcısı olduğu için rekabet ortamı hayli kızgın olmaktadır.

Savaş Özellikleri

Seçeceğiniz modlara göre isteğe göre birebir savaşabileceğiniz gibi takım halinde de savaşlar uygulayabilirsiniz. Bu savaşlarda dikkat etmeniz gereken konuların en başında karakterlerin detaylarını bilmeniz gelmektedir. öyle ki rakiplerinizin kuvvetli ve zayıf yanlarını tespit ederek buna göre stratejiler geliştirmek oyunun temel mantığıdır. Bunun için video sitelerinde geniş anlatımlar ve canlı oyunlar paylaşılmaktadır. Sizler de oyununuzu kayıt altına alarak bu biçimde sosyal platform platformlarında paylaşabilirsiniz.

Turnuvalar

Oyun online olarak oynandığı için dünyanın farklı yerindeki kimseler aynı anda bu oyunları oynayabilmektedir. Lakin bunun da dışında bazı platformlarda özel olarak turnuvalar düzenlenerek kazanana ödül verilmektedir. Bunun bunun yanında dünya çapında bunu spor olarak kabul edenler de bi hayli fazladır. Dolayısıyla büyük bir hayran kitlesinin bulunduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Oyunlarda 2, 3 yahut 5 kişilik takımlar kurarak savaşmaktasınız. Eğer belirli bir kitleniz yok ise bu durumda güncel maç arayarak maçlara dahil olabilirsiniz. Zira oyunu bir günde 12 milyon kişi kullandığı için illa ki oyuncu eksik olan karşılaşmalar bulunmaktadır. sizler de bunlara dahil olarak gücünüzü sergileyebilirsiniz.

Oyunda rakiplerinizin bunun yanında harita içinde de birtakım minyon karakterler bulunmaktadır. Bunlar da sizlerin öldürmesi gereken karakterler içinde bulunmaktadır. bunları öldürmeniz halinde sizlere para ve deneyim puanı verilmektedir. Bunun yanında çok daha güçlenmeniz söz konusu olmaktadır.

Karakterler

Oyun içinde 100’den fazla karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerden bazıları hücum yaparken bazıları savunma yapmaktadır. Bazılarında sinsi bir biçimde yaklaşarak rakiplerinizi alt etmeniz gerekmektedir. Bazılarında ise açık seçik saldırmanız gerekmektedir. işte bu karakterlerin detaylarını en iyi bilen ve en iyi biçimde uygulayanlar oyunda kazanmaktadır.

Oyun içinde sıralamalar da sürekli olarak olarak güncellenmektedir. Bu bağlamda 30’uncu levele kadar çıktıktan sonra sıralamaya girmeye hak kazanmaktasınız. Bunun yanında oyunda en iyi olanlar içinde kıyasıya rekabet yaşanmaktadır. Sizler de bu rekabet içinde bi hayli zevkli mücadelelere imza atabilirsiniz. Oyunu ücretsiz bir biçimde oynayabileceğinizi de hatırlatmak istedik. Lakin oyun içinde bi hayli hızlı gelişim sağlamak istiyorsanız bu durumda ücret karşılığında bazı özellikler satın alabilirsiniz.

LOL’ün çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Lakin yaşamış olduğunuz sorunlar ile ilgili destek sayfasından yardım bulacaksınızdır. Ayrıca yaşamış olduğunuz poblemleri, LOL ile ilgiliki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizimle de paylaşabilirsiniz.

LOL Destek Sayfası

Arama Kelimeleri: lol çağrı merkezi, lol iletişim, lol telefon numarası, lol müşteri hizmetleri, lol irtibat tel, lol mail adresi, lol yardım sayfası, lol destek, lol şikayet, lol hesabım kilitlendi, lol hesabım çalındı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu