LOL Bedava RP Kodları 2023

LOL Bedava RP Kodları 2023

tarafından
15
LOL Bedava RP Kodları 2023

LOL Bedava RP Kodları 2023, oyun bölümümüzde LOL Bedava RP Kodları 2023 modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Dünya üzerinde kalıplaşmış bazı belli başlı oyun isimleri mevcuttur. Bu isimlerden birisi de League of Legends serisidir. Her geçen gün git gide artan rağbet ve ilgi ile birlikte büyük bir oyuncu topluluğuna sahiptir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte LOL bedava rp kodları konusuna değineceğiz. Oyun dünyasında bir hayli araştırılan ve araştırılan konulardan biri olma özelliğini taşır. Gelin bi hayli hızlıca bu konumuza göz atalım.

RP Nedir?

Riot Points (RP) League of Legends adlı çevrimiçi bir strateji oyununda kullanılan bir ödeme para birimidir. RP, oyun içinde özel öğeler satın almak ve oyun içi işlemler yapmak için kullanılır. Misal verilecek olursa, RP ile oyun içinde yeni kostümler satın alabilir, özel armağan paketleri alabilir yahut oyun içi görevleri hızlandırmak için kullanabilirsiniz. RP, gerçek parayla satın alınabilir yahut oyun içinde kazanılabilir.

LOL Bedava RP Kodları

Birçok birinin merak ettiği başlıklardan birisi de bedava lol rp kodları konusudur. Bildiğiniz gibi LOL oyununda kullanılan bir puan ve para sistemi mevcuttur. Burada bizlerin paylaşımı yaptığı kodlar ile birlikte bedava olarak oyun içinde kostüm vb eşyalara sahip olabilirsiniz. Tabi önemli olan burada bedava rp kodlarının çalışmasıdır. Sizler için güncel olanları buldum ve paylaşmak istiyorum.

Birçok birinin oyun içinde zorlandığını ve kostüm vb eşya türlerini satın almak istediklerini görmekteyim. Bu nedenten dolayı da böyle bir içerik paylaşmak istedim. Burada paylaşımı yaptığımız kodlar herhangi bir illegal yol vs değildir. Çünkü bu kodlar ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

 • DS2F-VMQP-VEAZ-APQL
 • CAPF-E39S-FEO3-FCMA
 • FP5S-3ROF-VFPL-GLPW
 • GRS9-GO0D-8XH7-ROW2
 • WPSA-MSLQ-24DP-PWSL
 • XB24-FAO3-NM2D-MWP2
 • SE02-CLEK-MRPS-GMX8
 • SFLD-DFE2-FGV3-GLES
 • L30S-GMS2-RGRX-FGE4

 Burada bulunan kodları kullanım sağlayabilirsiniz. Söylediğim gibi şuan da hepsi de güncel bir şekilde çalışmaktadır. İnternette bir çok değişik lol bedava rp 2023 kodları yer alıyor fakat birçoğu çalışmamaktadır. Bu nedenten dolayı da çalışan ve çalışmayanları güncelleyerek listemizde oynamalar yapacağız.

Ayrıca bkz: Sitemizde bulunan GTA 5 mod indir kategorimize de göz atmayı unutmayın.

LOL Bedava RP Kodları 2023

LOL Bedava RP Kodları 2023

LOL RP Nasıl Yüklenir?

League of Legends (LOL) oyununda RP kodlarını kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Oyunun ana menüsünde, sağ üst köşedeki “Store” (Mağaza) sekmesine tıklayın.
 2. Mağaza penceresinin sol tarafında “Redeem Code” (Kod İade Et) sekmesini seçin.
 3. RP kodunuzu girin ve “Redeem” (İade Et) düğmesine tıklayın.
 4. Eğer geçerli bir RP kodu girdiyseniz, bu para birimi oyun içindeki hesabınıza eklenecektir.

Not: RP kodları genelde belirli bir zaman için geçerlidir ve yalnızca bir kez kullanılabilir. Eğer kodunuzu kullanamıyorsanız, geçerlilik süresi dolmuş olabilir yahut başka bir problem yaşanabilir. Bu durumda, Riot Games destek ekibiyle iletişim kurarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte league of legends bedava rp konusuna değinmekteyiz. Umarım siz değerli okurlarımız için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Bu tür içerikleri daha fazla girmeye ve sizlerle paylaşmaya çalışmaktayım. Bildiğiniz gibi bir çok değişik türde içeriklerimiz bulunmaktadır. Hepsi de oyun alanında ve siz değerli okurlarımız için özel olarak hazırlanmaktadır.

Bilhassa son haftalarda osm yenilmezlik taktikleri konumuz popülerleşmiş durumdadır. Sitemizde bu tür bir çok değişik blog içeriği bulunmaktadır. Kategori üzerinden bi hayli hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz.