Oyun

LOL Bedava Çarlar

LOL Bedava Çarlar, güncel bilgiler bölümümüzde LOL Bedava Çarlar başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. LOL Bedava Çarlar haberimizin detayları..

LOL Bedava Çarlar

Lol bedava çarlar için hazırlamış olduğumuz içeriğe hoş geldiniz. İçeriğimiz de, yeni, kullanılmamış, bi hayli iyi özelliklere sahip lol çarlarının sunumu, oyunculara yapılacaktır. 

League of legends oyunu hiç kuşkusuz dünyanın en popüler oyunları içinde yerini almaktadır. 2009 senesinde piyasa sürülen olun, her geçen gün ivme kazanarak gelişmesine devam etmiştir. Riot Games aracılığıyla geliştirilen oyun, günümüze kadar büyük miktarda gelişme göstermiş ve dünya üzerinde milyonlarca kişi aracılığıyla oynanan bir oyun halini almıştır. 

İçindekiler

  • 1 League Of Legends ( LOL ) Oyunu

    • 1.1 LoL Çar Havuzumuz
    • 1.2 LOL Bedava Çarlar

      • 1.2.1 LoL Bedava Çar Alamayanlar Oyuncular

League Of Legends ( LOL ) Oyunu

Dünya çapında büyük başarıya sahip olmuş lol oyunu, ülkemizde de bi hayli geniş kitlelere ulaşmayı, kısa bir zaman içinde başarmış, başarılı oyunlar içinde bulunmaktadır. 

Oyun gerek görseller, gerek efektler ve gerek konusu ile başarıyı elinde tutmayı başarmıştır. Lakin her oyunda olduğu gibi, lol oyununda da her oyuncunun ortak sıkıntısı, ilk etapta mevcut olan çar sıkıntısıdır. Yeni oyuna başlayanlarda, hemen hemen hiç bir özelliği olmayan çar, oyunculara oyun içinde sıkıntılar çıkararak, ilerleme kaydetmede bi hayli büyük zaman sorunu ortaya koymaktadır.

İyi özelliklere sahip olmayan çarlar ile oyun içinde ilerlemem kaydetmek büyük zaman almaktadır. Zamanında oyunu oynayan biri olarak, yeni oyuna başlayanların yaşamış oldukları çar sıkıntısını çok iyi bilirim. Oyuncuların yaşadığı bu sıkıntıyı iyi bildiğim için, uzun süredir nasıl iyi özelliklere sahip çarlara ulaşılır hususunda büyük çalışmalarım olmuştur. 

LoL Çar Havuzumuz

Uzun süredir birden çok oyun için çar toplama çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Lol oyunu da, bu havuz içinde kendine popülerliği aracılığıyla yer bulmuştur. Lol bedava çarlar adı altında elimizde muazzam bir çar kapasitesi yerini almıştır. 

Elimizde yüzlerce bi hayli iyi özelliği sahip lol çarları mevcuttur. Bu çarların aşağı yukarı hepsi, eski oyunu bırakmış oyunculara aittir. Özelliği iyi olmayan çarlar, havuzumuza dahil edilmemiştir. Yukarıda benimde oyunu oynadığımı dile getirmiştim. Kendi çarımıda konu üzerinden, yeni başlayan bir arkadaşa vereceğim. Benim ve diğer elde etmiş olduğumuz çarlar şimdiden yeni başlayan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. 

LOL Bedava Çarlar

Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz çarların en az leveli 25 civarında bulunmaktadır. İçeriğimizde 25 level altı çar bulunmamaktadır.

Kullanıcı Adı: cihansfakattutan1
Şifre: manke.331688

Kullanıcı Adı: toygulcan34
Şifre: can43.55

Kullanıcı Adı: uursemen08
Şifre: safa1321k

Kullanıcı Adı: saittimur2307
Şifre: stmur14sait

Kullanıcı Adı: lana13rahmoun
Şifre: fulll654ful

Kullanıcı Adı: shahed_7
Şifre: 70zelk7141

Kullanıcı Adı: albayrakenan29
Şifre: 2934istist

Kullanıcı Adı: saltukgulez
Şifre: 1905gssultuk

Kullanıcı Adı: omerguler58
Şifre: sivsivomr58

Kullanıcı Adı: caglar9lacin
Şifre: kiralcaglar99

Kullanıcı Adı: muallim6934
Şifre: puralali6969

Kullanıcı Adı: 61ue34
Şifre: fbb.ue.61

Kullanıcı Adı: gokhntass
Şifre: tasgokhan33

Kullanıcı Adı: mucoderler
Şifre: zivre32ziv31

Kullanıcı Adı: muratkoyuncu77
Şifre: jedlimurt6677

Kullanıcı Adı: srpdmrc45
Şifre: 45555dm45

Kullanıcı Adı: lestor21
Şifre: 65.les.tor.00

Kullanıcı Adı: emin8282
Şifre: eminali_3482

Kullanıcı Adı: cakirtuncay1972
Şifre: 001090702CKR

Kullanıcı Adı: ramzan38323
Şifre: sifre38232

Benzer İçerik:Lol Bedava RP Kodları

Önemli Bilgi: Arkadaşlar yukarıdan yahut bizlerden mail yoluyla almış olduğunuz lol bedava çarların mutlaka şifresini değiştirin. Şifresini değiştirmediğiniz çar, ilerleyen zamanlarda elinizden başka bir oyuncu aracılığıyla alınabilir. Bu detaya mutlaka çok ama çok dikkat edin.

LoL Bedava Çar Alamayanlar Oyuncular

Yukarıda elimizde mevcut olan çarları bazılarını sizlere sunduk. Elimizde ortalama 700 ve 25 level üstü çar mevcuttur. Yukarıdaki çarlara yetişimediyseniz, yorum bölümünden durumu bizlere bildirin. Çar isterken kullanmış olduğunuz mail adresini mutlaka belirtin. İletişim mail yoluyla sağlanacaktır.

Konumuz Günceldir

Kalan Çar adedimiz 722

Lütfen birden fazla isim tercih ederek çar isteğinde bulunmayın. Bir insana bir adet lol çarı gönderilecektir. 

Paylaş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu