Bilgi Arşivi

Logo Yazılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Logo Yazılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Logo Yazılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Logo Yazılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Logo Yazılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Logo Yazılım’da çalışmak isteyenlere müjde! Logo Yazılım iş ilanları, iş başvurusu, Logo Yazılım işçi alımı haberleri makalemizde.

Logo Yazılım, 1984 senesinden bu yana sektöründe öncü şirketlerden biridir. Şirket, 4 ülkede, 7 değişik yerde bulunmaktadır. Bünyesine 1,200’e yakın personel mevcuttur. İş ortakları ise 800’ü aşmıştır.

Logo Yazılım Güncel İş İlanları

Teknolojinin gelişmiş olduğu şimdilerde, bir çok şirket iş ilanlarını gerek kendi sitelerinde, gerekse kariyer sayfalarında vermektedir. Logo Yazılım, personel ihtiyacı bi hayli gerekli açıklamaları yapmaktadır. Bunun için adayların, kariyer.net ve kariyerim.logo.com.tr adresini güncel takip etmesi önerilmektedir.

Güncel olarak bu adreslerde adayların başvuru yapabileceği birden fazla ilan mevcuttur. Bunun yanında adaylar, başvuru öncesinde inceleme yapmalı, bilgi ve kabiliyetlerinin uyumlu olduklarına başvurmalıdır. Personel sosyal haklarına saygı duyan kurum, yemek ve yol gibi hakları tatmin edici biçimde sağlamaktadır.

Logo Yazılım İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Logo Yazılım bünyesine katılmak istiyorsanız, başvuruları online yapmanız gerekmektedir. Resmi sitesinden başvuru için, ana sayfaya girdikten sonra en altta bulunan “insan kaynakları” linkine tıklanmalıdır.

Açılan sayfanın sağ tarafında, kariyerim.logo.com.tr ile alakalı bir yazı görülmektedir. Buna tıkladıktan sonra, sayfaya yönlendirme yapılacaktır. Yüklendikten sonra “iş ilanlarımızı görmek için tıklayın” yazısına tıklamanız gerekmektedir. Ardından uygun tüm ilanlar görülecektir.

Daha sonra ise pozisyonlardan herhangi birine tıklanarak, “ilana başvur” denmelidir. Site, sizden üye girişi yapmanızı isteyecektir. Eğer hesabınız yoksa sağ alttan “hesap oluştur” seçilmelidir. Daha sonra ise diğer başvuru işlemleri yapılmalıdır.

Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, benzer biçimde üyelik almanız gerekmektedir. Ardından özgeçmiş doldurup, şirketin paylaşımı yaptığı ilanlara yollamanız yeterli gelmektedir. Bundan sonra Logo Yazılım, başvuruları değerlendirerek, uyumlu adayları bilgilendirecektir.

Logo Yazılım İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Logo Yazılım’ın resmi sitesinde açık şu ilanlar görülmektedir;

 1. Kıdemli .Net Yazılım Geliştirme Uzmanı
 2. Kanal Satış Uzmanı
 3. Kıdemli Satış Uzmanı
 4. Müşteri İlişkileri Uzmanı
 5. Sr. Organizational Development Specialist
 6. Yazılım Geliştirme Uzmanı
 7. Destek Ekip Lideri / Destek Hizmetleri
 8. Eğitim Uzmanı
 9. Senior Operation Excellence Specialist
 10. Cloud Platform Sorumlusu
 11. Avukat
 12. Ürün Analisti / E-Logo

Kendi sitesi ve kariyer.net üzerinde uygun daha bir çok ilan mevcuttur. Adaylar söz konusu sitelere girerek, inceleme yapmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu