Müşteri Hizmetleri

Logitech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Logitech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Logitech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Logitech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Logitech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Logitech çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Logitech müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Logitech şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Logitech müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İsviçre merkezli olarak 1982 senesinde kurulan Logitech, bilişim şifrketidır. Logitech, bilgisayar ve elektronik ortam aygıtlar için parça ve aksesuar üretimi yapmaktadır. Bilgisayarlar için ürettiği çevre aygıtları bi hayli ünlüdür. Tüm dünya çapında bi hayli ünlü olan Logitech, yurdumuzda de bir çok kişi aracılığıyla kullanılmaktadır. Ürettiği son derece uygun ve kaliteli ürünleri ile gözde teknoloji markalarından birisi haline gelmiştir. Dünyanın en büyük parça üreticilerinden birisi haline gelmiştir.

Logitech Çağrı Merkezi Numarası

Logitech olarak bireylerin yaşamları boyunca günlük kullanımda onlara yarar sağlayacak ürünler ve deneyimler tasarlamaktayız. Bilgisayar çevre birimleri olan kablosuz kızılötesi mause, başparmak ile kontrol edilen tracball, lazer mause gibi bir çok ürünler tasarlamaktayız. Çalışkan, dinamik ekip dostlarıyla kaliteli ürünlerimizi üretirken tasarımı merkeze alarak çalışma sürdürüyoruz. Aynı zamanda oyun, müzik, video ve bilgi işlem alanlarında ürünler hazırlıyoruz. Markamızın tercih edilme nedenlerinden bir tanesi ürün yelpazemizin bi hayli geniş olması ve her zaman ürünlerimizin arkasında yer almamız. Bunların yanında ürünlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız yahut sıkıntı duyduğunuz bir konu varsa bizimle kolay bir biçimde görüşme sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz yapmış olduğunuz alışverişlerde duyduğunuz tüm sıkıntılar için sizlere yol gösterecek ve en kısa bir sürede çözüme kavuşturacaktır.

Logitech çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Logitech Müşteri Hizmetleri Numarası

Logitech ülkeler arası bilgisayar teknolojisinde dünyanın ileri gelen markalardan biridir. Ürettiği ürünlerde kaliteden emin olup ve kullanış yönünden sizlere kolaylık sağlamasıyla tercih edilmektedir. Logitech siz kıymetli müşterilerin her zaman yanında olmuştur ve olmaya sürecektir. Almış olduğunuz ürünlerde bir sıkıntı yaşadığınızda ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. 00800 44 882 5862 telefon numiçinden sabit hatlar üzerinden pazartesi-Cuma 10.00 – 19.00 saatleri civarında aram yapabilirsiniz. +41 (0) 21 863 55 11 telefon numiçinden iletişim sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Kişisel verileriniz korumamız altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Logitech müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Logitech Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Logitech üyelerinin tüm sıkıntılarında, poblemlerinda yanında olan bir markadır. Müşterilerimizin tatminiyeti bizim için mühim olup üyelerine sıkıntı yaşatmayan ürünler üretmeye çalışmaktayız. Ürünlerimizin tasarımında dijital dünyayla nasıl bağlantı kurulduğuna ve nasıl etkileşim kurulabileceğine odaklanarak üretim gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz özgün ve en son teknolojiyi takip ederek sizlere hizmet vermekte. Ürünlerimizi kullanırken herhangi bir üretim hatası oluşmuşsa sorun yaşamışsanız bizimle yukarıda dile getirdiğimiz numaradan iletişime geçerek direk bağlantı sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Logitech müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Logitech Şikayet Hattı

Logitech şikayet hattı siz kıymetli üyelerimizin almış oldukları ürünlerde sıkıntılarında her zaman yanında olacaktır. Yukarıdaki telefon numiçinden yahut www.logıtech.com.tr adresinden iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Siz değer üyelerimiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Logitech müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Logitech şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Logitech Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+41 (0)21 863 55 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Logitech çağrı merkezi numarasına +41 (0)21 863 55 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Logitech Europe S.A.

EPFL – Quartier de l’Innovation
Daniel Borel Innovation Center
CH – 1015 Lozan
+41 (0)21 863 55 11
+41 (0)21 863 55 12 (Faks)

Logitech’in ürettiği bazı ürünler şu biçimdedir; tablet klavyeleri, tablet kılıfları, mobil cihaz aksesuarları, mouse’lar, klavyeler, ses/görüntü, driving, gamepad’ler, bluetooth kablosuz hoparlörler, surround ses sistemi, bilgisayar hoparlörleri, web kameraları, konferans kameraları, video, işbirliği kulaklıklar. Logitech’in Türkiye için bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda sizlere vereceğimiz çevrimiçi Logitech Destek Birimi’ne bağlanabilir; sorununuzla alakalı bir çözüm yolu bulacaksınızdır.

Logitech Destek Birimi

Arama Kelimeleri: Logitech iletişim bilgileri, Logitech telefon no, Logitech irtibat tel, Logitech canlı destek, Logitech müşteri temsilcisi, Logitech şikayet hattı, Logitech müşteri hizmetleri numarası, Logitech çağrı merkezi numarası, Logitech iletişim numarası, Logitech çağrı merkezi, Logitech müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu