Bilgi Arşivi

Liv Hospital İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Liv Hospital İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Liv Hospital İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Liv Hospital İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Liv Hospital İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Liv Hospital’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Liv Hospital bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Liv Hospital işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2012 senesinden bu yana Türkiye’de hizmet veren Liv Hospital, hemen hemen 19 bin çalışana sahiptir.

Liv Hospital İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuLiv Hospital İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Liv Hospital İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Liv Hospital adı altında çalışmak istiyorsanız, ilk başvuru yeriniz Liv Hospital resmi sitesidir. Buraya giriş yaptığınızda, sağ üst köşede “İK İş Başvuru” butonu görülmektedir. Buna tıklamanız durumunda karşınıza gelen formda,

 1. İsim,
 2. Soyisim,
 3. Cinsiyet,
 4. Telefon numarası,
 5. E-Posta adresi,
 6. CV yükleme,
 7. Açık pozisyon seçme,
 8. İl seçme,
 9. İlçe seçme.

Gibi alanlar bulundurur. Gerekli yerleri doldurduktan sonra alt köşede bulunan “gönder” butonuna tıklamak şarttır.

Eğer kariyer.net üzerinden başvuruda bulunmak istiyorsanız, ilanları incelemek için de bir hesabınız olması gerektiğini bilmelisiniz. Dolayısıyla üye hesabınını açarak, tüm pozisyonlara inceleyebilirsiniz. Başvuru yapmak için özgeçmiş dosyanızı ayrıntılı ve güzelce doldurduktan sonra, ilginizi çeken ilana hemen başvuru uygulayabilirsiniz.

Bundan sonra ise tek yapmanız gereken beklemektir. Zira Liv Hospital insan kaynakları, başvurunuzu değerlendirecek, uygun bulunursanız sizinle iletişime geçecektir.

Liv Hospital İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Liv Hospital iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlardan bazıları kariyer.net üzerinde şöyle görünmektedir;

 1. Fizyoterapist,
 2. İş Geliştirme Sorumlusu,
 3. Bireysel Pazarlama Uzman / Sorumlusu,
 4. Mekanik Bakım Teknikeri,
 5. İş Güvenliği Uzmanı,
 6. Nöbetçi İşletme Müdürü,
 7. Check-Up Temsilcisi,
 8. Yönetici Asistanı,
 9. Fiyatlandırma Yöneticisi

Bu ilanların her biri, belirli eğitim – öğretim düzeysinde olan bireyler talep edebilir. Ayrıca bir tecrübe isteği de söz konusu olabilir. Dolayısıyla ilana başvurunuzu yapmadan önce, hepsini sağlıyor olmanızdan emin olmanız tavsiye edilmektedir.

Liv Hospital Güncel İş İlanları

Liv hospital, dönem dönem güncel iş ilanları paylaşmaktadır. Güncel vaziyette kariyer.net üzerine görülen fazla sayıda aktif ilan mevcuttur. Bunlar son başvuru tarihlerine sahip olabileceği için, adayların kaçırmadan hemen incelemesi tavsiye edilir.

Liv Hospital, çalışanlarının sosyal haklarına saygılı bir kurum olarak; yemek, yol ve diğer hakları tatmin edici derecede vermektedir. Çalışma saatleri ve koşullarının da uygun olduğu göze çarpmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Hemşire İstanbul Başvur
Ebe Samsun Başvur
Pazarlama Uzman Yardımcısı Samsun Başvur

Daha fazla Liv Hospital iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu