Bilgi Arşivi

Limak İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Limak İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Limak İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Limak İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Limak İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Limak İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Limak İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Limak İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

Limak İnşaat, 1976 senesinden beri hizmet vermektedir. Birçok sektörde aktivite göstermektedir. Turizm, çimento, inşaat, altyapı hizmetleri, gıda ve havacılık bunlardan bazılarıdır. Günümüze kadar gerçekleştirdiği çok sayıda proje mevcuttur. 

Limak İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuLimak İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Limak İnşaat Güncel İş İlanları

Limak İnşaat resmi sitesi üzerinden iş ilanları görülebilir. Sitenin en altına gelip, “kariyer fırsatları” üzerine tıklarsanız, pozisyonlar incelenebilir.

Ayrıca kariyer.net üzerinde mevcut ilanlar da söz konusudur. Site ilanları ayrıntıları incelemek için üyelik gerektirir. Adaysanız, hesap açmak şarttır. Şirket çalışanların sosyal haklarını tatmin edici derece verir. Bunlara yol ve yemek de dâhildir. Çalışma saatleri bi hayli uygundur. İş koşulları, pozisyona göre değişiklik gösterir. Lakin genel bağlamda bi hayli iyidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Cephe İşleri Mühendisi İstanbul (Tümü)
2 Resepsiyonist İstanbul(Asya)
3 Bellboy İstanbul(Asya)
4 Elektrik ve Mekanik Tesisatçısı İstanbul (Tümü)
5 Genel Başvuru İstanbul (Tümü) +26 il daha

Limak İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Limak İnşaat’a iş başvurusu, kendi sitesinden yukarıda verdiğimiz adresten yapılır. Bunun için açık pozisyonun üstüne tıklamanız gerekir. Açılan ilanın sol köşesinde “başvur” butonu görülmektedir. Bunu seçince, sizden kullanıcı adı ve şifre istenir.

Kariyer.net üyeleri, sitedeki kullanıcı detaylarını burda kullanabilir. Eğer üye değilseniz, sistemde bir hesap açabilirsiniz. Giriş yap butonun altında olan “yeni hesap oluştur” size bunu sağlar.

Kariyer.net üzerinden yapılan başvuru da benzerdir. Eğer hesabınız yoksa bir tane açmanız gerekir. Daha sonra CV doldurup, ilan aracılığıyla şirkete göndermeniz yeterli gelmektedir.

Şirkete bağlı insan kaynakları, gönderilen belgeleri inceleyince, uygun gördüğü adaylara dönüş yapar. Mülakat bilgileri burada, tarih ve saatiyle verilir.

Limak İnşaat İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Limak İnşaat resmi sitesi ile kariyer.net üzerinde şu ilanlar mevcuttur;

  1. Teknik ofis mühendisi
  2. Kalite kontrol sorumlusu
  3. Genel başvuru

Her pozisyonun görev ve sorumluluğu farklıdır.

  1. Geneş başvuru: İlan,  Limak Holding ve ona bağlı firmaların, genel başvurusunda kullanılır.
  2. Kalite kontrol sorumlusu: Başvuran adaylarda haftalık yapılan kalite kontrol toplantılarında, firmayı temsil etmesi ve birden fazla nitelik beklenir. Günlük biçimde saha kalite kontrolü gerçekleştirilmesi de bunlar içindedır.
  3. Teknik ofis mühendisi: Metraj çalışmaları ve keşif gibi iş tanımları mevcuttur. Şirketlerden gelen analizlerin kontrol edilmesi de görevleri de bunlar içindedir.

Bu pozisyonların gereksinimleri değişiklik gösterebilir. Adayların, kendine en uyana başvurması tavsiye edilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu