Bilgi Arşivi

Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Limak Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Limak Holding iş ilanları, iş başvurusu, Limak Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

1976 senesinde açılan bir şirketler grubu olan Limak Holding, inşaat sektörü dışında farklı sektörlerde de bulunmaktadır. Gıda ve hayvancılık, liman ve havalimanı yönetimi, altyapı, enerji, çimento ve turizm alanlarında görülmektedir.

Limak Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuLimak Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Limak Holding Güncel İş İlanları

Limak Holding, adı altında şu firmaları da bulundurmaktadır;

  1. Limak İnşaat
  2. Limak Çimento
  3. Limak Tanap
  4. Limak Enerji
  5. Limak Beton

Limak Holding ve şirketleri adı altında güncel iş ilanı olursa gerekli ilanlar yapılacaktır. Bu firma kapsamı içinde çalışmak isteyen adayların, hem resmi sitesini, hem de bağlı şirketlerini incelemesi şarttır.

Firma, gerekli durumda ilanlar vermektedir. Adayların her gün kontrol etmesi, son başvuru tarihlerini kaçırmamasında yardım edecektır. Limak Holding, çalışanların her sosyal hakkına önem göstermektedir. Bu çerçevede yemek ve yol gibi sosyal haklar, tatmin edici deredece sağlanır.

Holding kapsamı içinde çok sayıda pozisyon mevcuttur. Bu nedenle koşulları, birbirine göre değişiklik gösterebilir. Lakin genel şartları itibariyle bi hayli uygun saatlere ve koşullara sahiptir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Resepsiyonist İstanbul(Asya)
2 Cephe İşleri Mühendisi İstanbul (Tümü)
3 Elektrik ve Mekanik Tesisatçısı İstanbul (Tümü)
4 Bellboy İstanbul(Asya)
5 Genel Başvuru İstanbul (Tümü) +26 il daha

Limak Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Limak Holding, sitesinde en altta kariyer fırsatları bulundurmaktadır. Buna tıklamak, uygun tüm pozisyonları size gösterecektir. Ayrıca diğer şirketleri takip etmek de fırsatları kaçırmamanızda yardım edecektır. 

Kariyer siteleri, şimdilerde çok sayıda firma aracılığıyla kullanılmaktadır. Limak Holding ilerleyen tarihlerde buralarda ilan verirse, hesap açmanız gerekecektir. Kariyer siteleri, kendi içlerinde bir CV oluşturmanıza izin vermektedir. 

Bunu düzgün biçimde doldurmanız şarttır. Hakkınızda verdiğiniz her bilgi doğru olmalıdır. Güncel bir ilan verilmesi ve başvuru yapmanız sonrasında, şirket özgeçmişi değerlendirecektir. 

Eğer CV’niz, gönderdiğiniz pozisyon ile uyumlu olduğunuzu gösteriyorsa, tarafınızla iletişime geçilerek, bilgi verilecektir.

Limak Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Limak Holding, adı altında bulunan şirketler ile çok sayıda sektörde hizmet vermektedir. Zaman içinde herhangi bir pozisyonda gereksinim meydana gelirsa, iş açıklamasu verilecektir.

Bu nedenle adayların, anlık takipler yapması gerekmektedir. Başvuru tarihlerini kaçırmamak özellikle şarttır. Bunun için hem kariyer siteleri, hem de resmi siteler incelenmelidir. Lakin ilanlara aceleyle başvurmadan, okunmalıdır. Gönderdiğiniz CV, pozisyonla uyumlu olmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu