İnternet

LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma – Ekran Resmi Nasıl Alınır?

LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma – Ekran Resmi Nasıl Alınır?, faydalı bilgiler bölümümüzde LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma – Ekran Resmi Nasıl Alınır? ile alakalı detayları verelim istedik.. LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma – Ekran Resmi Nasıl Alınır? arayışınızın yanıtları makalemizde.. 

LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma – Ekran Resmi Nasıl Alınır?

LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma nasıl yapılır, Ekran görüntüsü nasıl alınır özelliği LG X Screen telefonunda da ekran görüntüsü alınıyor. Son senelerda çıkan bütün mobil cihazlarda ekran görüntüsü yani ekran resmi almak olabilecek. Bu özellik ile herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmadan telefondan ekran resmi alabilirsiniz. Aldığınız ekran fotoğrafları telefonun fotoğraflar (galeri) kısmına kayıt olur.

Ekran resmi alma özelliği ile, telefonun ekranında olan görüntünün resmini alabilirsiniz. Misal verilecek olursa internette araştırdığınız önemli bir konuveyaha sonrasında tekrar ulaşmanız gerektiğinde aldığınız ekran görüntüsü aracılığıyla galeriden inceleyebilirsiniz.

LG X Screen Telefondan Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

LG X Screen ekran resmi almak isteyenler aşağıdaki adımları uygulamalıdır.

  1. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açtıktan sonra, ses kısıma tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basılı tutmanız ve 2 saniye kadar basılı tutarak beklemeniz gerekir.
  2. Tuşlamayı doğru yapmanız halinde ekrandaki görüntünün resmi, telefonun galeri bölümüne fotoğraf şekilinde kayıt olur.

LG X Screen telefonunuzdan aldığınız ekran görüntüsünün üzerinde istediğiniz gibi değişiklikler yaparak, dilediğiniz gibi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ekran görüntüsü işlemi daha çok whatsapp ve instagram gibi sosyal platform hesaplarında yapılan konuşmaların ss’ini almak için kullanılıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu