Müşteri Hizmetleri

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma, en fazla aranan numaralar bölümünde Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma başlığı altında telefon numarasını paylaştık. Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma ile hemen ulaşım sağlayın..

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Hızlı Erişim

  • 1 Letgo Sitesinin Çağrı Merkezi Var mı?
  • 2 Letgo Nasıl Çalışır?
  • 3 Letgo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  • 4 Letgo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

10 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi.

Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: SADECE EPOSTA.

Son senelerda tüketim toplumunun artık ikinci el dünyaya yönelmesiyle birlikte hem ürünlerin pahalılaşması hem de ürünlerdeki beklentilere göre birden fazla eşyanın artık uzun ömürlü kullanılması aracılığıyla insanlar, çok daha hesaplı olması maksadıyla almak istedikleri ürünleri eğer kişisel bir ürün değilse ikinci el olarak da değerlendiriyorlar.

Bu anlatıma uygun biçimde gerektiğinde kendiniz ikinci el ürün satışı ile alakalı destek almak istediğinizde gerekse de siz bir ikinci el ürün almak istediğinizde ulaşabileceğiniz marka, kullanacağınız uygulama olarak Letgo markasını kullanabilirsiniz.

Letgo, bugün Türkiye’de ikinci el eşyaları hem alım hem de satım süreçlerinin uygulandığı markalardan biri olarak dünya çapında bilinir. En hesaplı biçimde alışverişlerinizi yapabilmeniz için, çevrenizde araştırdığınız ürünleri satan, yine çevrenizde çeşitli ürün satılmasını sağlayan bireylerin ne gibi ürünler sattığını bulabilir ve anlık görüntüleyebilirsiniz.

Letgo Sitesinin Çağrı Merkezi Var mı?

2015 senesinde tüm dünyaya yayına başlayan Letgo, Türkiye’de de hizmet vererek bugün ülkemizde en büyük ikinci el alışveriş platformu olarak biliniyor. Lakin bireylerin merak ettiği ve iletişimde olmak istedikleri Letgo telefon numarası nedir ve çağrı merkezine nasıl ulaşılır? Konusunda araştırmaları ne yazık ki olumsuz kalıyor. Çünkü Letgo’nun bir müşteri hizmetleri desteği yer almıyor.

Letgo Nasıl Çalışır?

Letgo çalışma sistematiği kolay bir şekildetir. Standart olarak kendi sunduğu sloganı “çek, yükle, mesaj at, letgo ile kolay al ve sat” dünyasıyla birlikte Türkiye’de en büyük ikinci el eşya alım süreçlerinde yararlanacağınız bir marka olarak kullanabilirsiniz.

İstediğiniz eşyaların başlığını, açıklamasını kendinize göre girebilir ve ardından da fotoğraflarını yükleyip ürünü istediğiniz fiyata satabilirsiniz. Adres olarak belirlediğiniz konum ve etrafında görüntülenecek olan ürününüz, eğer bir alıcı aracılığıyla talep görürse sizlere goğrudan mesaj ile dönüş sağlanacaktır.

Letgo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Günümüzde olası sorunlara karşı ikinci el elektronik ürünlerinden mobilyaya, birden fazla diğer eşyalara kadar çeşitli eşyalar için Letgo müşteri hizmetleri yalnızca e-mail üzerinden görüşme sağlamaktadır. Aşağıda paylaşılan email ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında ise Letgo, 2015 senesinden bu yana hem web sitesi hem de mobil uygulama ile birlikte ikinci el alışveriş platformu olarak destek sağlıyor.

Bugün bu markanın desteklediği dillere incelediğimizde ise Türkçe dışında İngilizce, İspanyolca, Çekçe, Hırvatça, İtalyanca, İsveççe ve Norveççe dillerinin tamamını desteklemektedir.

Letgo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda bulunan tüm sosyal platform hesaplarıyla birlikte Letgo iletişim hattı olarak e-posta ile birlikte varabilirsiniz. Letgo çağrı merkezi olmadığından dolayı yaşayacağınız olası merak edilen soruların tamamına https://www.letgo.com/tr-tr/help adresinden soru – yanıt yaptıkları, en fazla merak edilen soruların yanıtlarına varabilirsiniz.

Letgo E-posta Adresi:[email protected]

LETGO Sosyal paylaşım sitesi Facebook

LETGO Sosyal paylaşım platformu Twitter

LETGO İnstagram

SLM BEN BİRAZ ÖNCE İLANİMİ 1 HAFTALİGİNA ÖNE CİKARTTİM 40 TL KARŞİLİGİ YASİN KARKI İSİMLİ WOSWAGEN GOLF 2004 AMA İLAN ÖNE CİKMADİ PARA ÖDENDİ Bİ YARDİMCİ OLURSANİZ SEVİNİRİM

Herkese Merhabalarlar
Sahibinden com ile resmi yollarla iletişime geçmelisiniz.

Mrb urun almadigim bir kisi inat olsun diye bana kotu yorum yazmis lutfen kontrol edip silermisiniz seyit b. adli kullanici

Letgo neden kullanamıyorum

Ben yorum yapamiyorum sayfa acilmiyor

Lhesap inceleme alrında diyor başka hesap açayım diyorum ona da aynı hatayı veriyor

Herkese Merhabalar ben 1 gundur letgomu acamlyorum hesap inceleme diyor acil olarak bana yardmcl olursanz sevinirim kaptan yazyordu profilimde deniz resmi vardl ilanlarm kozmatik deterjan be bir suzuki klrmlzl arac vardl lutfen acil yardm bekliyorum

Herkese Merhabalar ben Şanlıurfa’da tusubasa ismi ile SATIŞ yapan şahıstan çay termosu aldım eve götürür götürmez sıcak su doldurdum ve termosun dışı ateş gibi oldu yani bozuk çıktı şahısı aradım ve bozuk olduğunu dile getirdim o sağlamdır geri alamam dedi uzun uğratan sonra geri verdim çok terbiyesiz cahil birisi resmen letgodan soğuttu bizi.geri iade aldı ve sonra bozuk termosu sapasağlam diye tekrar siteye koydu yazıklar olsun bu insana.letgonun gereğini yapacağından eminim

Herkese Merhabalar ben akin senedirım letko aracılığıyla bi telefon aldım ve telefon çalıntı çıktı eski mesajlarımı yüklemek istiyorum ibrahim kavun adlı kişiden samsung j7 telefon çalıntı çıktı ve mahkemelik oldum bu kişiden aldığımı ispatlamak istiyorum ama mesajların silindi tekrar yuklenebiliyomu

Herkese Merhabalarlar
Firmanın Resmî iletişim kanalları ile irtibata geçmelisiniz.

Herkese Merhabalarlar
Firmanın (Letgo’nun) resmî iletişim kanalları ile irtibata geçmelisiniz.

Resmî iletişim kanallarına nasl ulaşabilirim
Nasıl itibarata gecebilirim

Herkese Merhabalarlar;

https://tr.letgo.com/tr/contact bu adresten varabilirsiniz.

merhabalar ben notekbook ile bağlamayı satmak istiyorum alıcıya nasıl buluşup satarım

merhabalar, https://www.letgo.com/tr-tr sağ üstte sat yazan yere tıklayıp ürünlerinizin fotoğraflarını ekleyerek satış uygulayabilirsiniz.

4 gündür letgo hesap kapama onayı verdim neden kapanmıyor.
4 gündür arayan soran yok mail atan yok. Suc açıklamasunda buluncağımı söledim artık yeter bi dönüş yapın. Resmi kanallarınız cvp vermiyor.

Letgoyu kullanamiyorum. Sorunumun giderimesini rica ediyorum

Lego kullanıcı hesabımi silmek istiyorum esir aldı sanki silmiyor adiy uygulama.

Benim Letgo’da bir hesabım mevcuttur güzelde şeyler satıyordum satığım bireylerde iyi yorumlar yapıyordu durduk yere Letgo benim hesabımı kapattı neden kapattı niye kapattı bana bilgi bile verilmedi direk kapattılar lütfen ama lütfen bana bir bilgi verilmesini istiyorum neden kapatıldığını bilmek istiyorum ve tekrar acılmasını istiyorum

Araba ilanı paylaştım ilanımı 1 haftalik 11 tl ye öne cıkardım 2 dakika sonra yanlış bölümde paylaştınız o yüzden ilanınız kaldırıldı bildirimi geldi para kesildimi anlayamadim lutfen yardimci olurmusunuz..

Kolay gelsin haksızlık yapmayın profilimi kontrol edin sonra konuşalım xxxx

hesabım on gündür engelli açılmıyor dönüşte yapılmıyor

Ben ilandan bi araç satın aldım arcı daha ilabdan kaldırmadı. Kaç kere aramama rağmen arac daha kaldırmadı. Yardım bekliyorum

Müşteri hizmetleri var mı acaba, canlı görüşme yapan var arkadaşlar

Müşteri hizmetleri ile görüşme yapan var mı

Acil yardım istiyorum hesabım duruyor fakat letgo indirdiğim de sattıklarım gôzükmüyor telefonum sıfırlandı hesabım duruyor fakat letgo indirdiğim de sattıklarım gôzükmüyor yardımcı olmaktadırsanız sevinirim

Benim hesabim neden dolayı inceleme altında neden nedir

Letgo kafes koyuyorum ilanı red ediyor adam kuşla kafes koyuyor yani kuş satıyor onu yayınlıyor anlamadım

Aktif olarak kullandığım telefon numaramı doğrulamıyorum.
Hata alıyorum ” Bu telefon numarası doğrulanamadı. Lütfen başka bir telefon numarası kullan ve tekrar dene. olarak hata alıyorum kendi telefonumu doğrulayamamamın sebebi nedir ?

ASLA ILAN SATIN ALMAYIN. Letgo’dan para verip ilan yayınlıyorum. Hesabiniz inceleme altında diyor ve kimse yardım etmiyor. Müşteri Temsilcisi diye bir şey yok. Sakın ilan satın almayın. Ne arayan ne de ilgilenen var. Hem.para ver hemde Hesabin incelemede desin ILANA HESABA GİREMİYORUM

AMAN LETGODAN ILAN SATIN ALMAYIN. Letgo’dan para verip ilan yayınlıyorum. Hesabiniz inceleme altında diyor ve kimse yardım etmiyor. Müşteri Temsilcisi diye bir şey yok. Sakın ilan satın almayın. Ne arayan ne de ilgilenen var. Hem.para ver hemde Hesabin incelemede desin ILANA HESABA GIREMEMİYORUM.

Letgo beni nedensiz yere inceleme altına aldı düzeltmesini istiyorum Sosyal paylaşım sitesi Facebook dan giriş yapmıştım e posta adresim hangisi bilmiyorum bana yardımcı olmanızı istiyorum

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu