Bilgi Arşivi

Lescon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Lescon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Lescon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Lescon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Lescon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Lescon’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Lescon bünyesine dahil olup Lescon’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Lescon işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Lescon’ un güncel açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Lescon Türk sermayeli bir spor giyim ve ayakkabı üreticisi olarak Gaziantep’in Nizip beldesinde 1980 senesinde kuruldu. Lescon adını kurulduktan 12 yıl sonra 1992 senesinde alarak bu isim altında üretimine sürdü. Şirketin kuruluş yeri farklı olsa da genel merkezi ve fabrikası İstanbul’da bulunmaktadır.

İlk olarak yalnızca plastik enjeksiyon ile ayakkabı üreten Lescon, zaman geçtikçe üretim standartlarını ve ürün yelpazesini geliştirerek spor giyim ürünleri de üretmeye başlamıştır. Manisaspor ve Karabükspor gibi Türk takımlarının da formalarını üreten Lescon yerli ve milli olma özeliği ile göze çarpmaktadır.

Dünya pazarında, spor giyim ve ayakkabı sektöründe diğer büyük markalar ile rekabet ederek müşterilere sundukları kaliteli ürünler ile beklentileri karşılayabilen saygın bir Türk markası olma yolunda emin adımlarla yoluna devam eden Lescon, Türkiye genelinde 40’tan fazla mağazası ile müşterileri ile buluşmaya sürdürmekte.

Lescon İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuLescon İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Lescon İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya spor giyim pazarındaki sayılı Türk sermayeli firmalardan olan Lescon, personel alımları için açtığı iş ilanlarını çeşitli kariyer portallarından yayımlamakta. Bu iş ilanlarına kariyer.net yahut tr.indeed.com adresleri üzerinden rahatça ulaşım sağlamanız olabilecek.

Bu adreslerden iş başvurusu yapabilmeniz için ise gerekli olan tek şart bir üyelik oluşturmanız. Yukarıdaki kariyer portallarına girdikten sonra sağ yukarıda bulunan Üye Girişi butonuna tıkladığınız zaman mevcut kullanıcı hesabıniz ile giriş yapabilir yahut alt bölümde bulunan Hemen Üye Ol yazısına tıklayarak rahatça yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik oluşturduktan yahut mevcut kullanıcı hesabıniz ile giriş yaptıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir CV’yi sisteme yüklemeniz gerekmekte. CV yüklendikten sonra Lescon ‘un tüm iş ilanlarına ulaşabilir ve size uygun olan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden de mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilir  ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Lescon İş İlanları

Dünya’daki önder spor giyim firmaları ile rekabet eden Lescon, bu yarışı yalnızca üretim alanında değil çalışanlarına Dünya standartlarında bir ortam sunmak için de kullanıyor.  Her geçen gün daha fazla eleman alımı gerçekleştirmekte ve halihazırda Dünya genelinde 15.000’den fazla çalışanı yer alıyor.

Kariyer.net İş İlanları

NoPozisyonlarLokasyon
1Part Time Satış Danışmanı (Torium Avm)İstanbul(Avr.)
2Modelist (Tekstil Ar-Ge)İstanbul(Avr.)
3Modelistİstanbul(Avr.)
4E-Ticaret Sorumlusuİstanbul (Tümü)
5Bilgi İşlem ERP Sorumlusuİstanbul(Avr.)
6Satış Danışmanı (Güngören Çarşı)İstanbul (Tümü)
7Full-Time Satış Danışmanı (Antalya Deepo Avm)Antalya
8Part-Time Satış Danışmanı (Konya Real Avm)Konya

Indeed.com İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1Satış Danışmanı
Diyarbakır
2E-Ticaret Sorumlusu
Diyarbakır

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu