Müşteri Hizmetleri

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lenovo çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Lenovo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Lenovo, 1984’te Çin’de kurulmuş teknoloji ürünleri üreten şirkettir. Lenovo, dünya çapında laptop, tablet bilgisayar, ultrabook, masaüstü bilgisayar, iş istasyonu, sunucu ve çevre ürünleri, depolama ürünleri ve bilgisayar monitörü üretimini yapar, bunun bunun yanında mobil cihaz satış ve sevkiyatını yapmaktadır. Türkiye bilişim ve teknoloji pazarında birinci olmuştur.

Lenovo 60 dan fazla ülkede çalışarak ağını genişletmektedir. Doğu ile Batı nın değerlerini, kültürlerini tek bir şirkette toplamayı ve harmanlayarak tek bir düşünce yapısına katkı sağlamayı amaçlamıştır. Bu nedenle ürettikleri ürünleri dünya pazarına sunarken ortak değerlere hizmet etmeyi başarmıştır.

Lenovo Çağrı Merkezi Numarası

Şirket olarak kadın çalışanlarına önem veren bir yapıya sahip olup kadın çalışan sayısını sürekli olarak arttırmaktadır. Kadınların bu işlerdeki payı anımsanmayacak kadar büyük olup sizlere en iyi hizmeti sunma amacı ile hareket eden lenovo kadınların çalışma hayatına katkısını bildiği için her zaman desteklemiştir. Şirket yapısına bakıldığı zaman her zaman saygı dairesinde çalışanların her zaman kaliteyi arttırırken birbirleri içindeki kültürel değişiklikları sevgi bağıyla güçlendirmeleri için gerekli zemini hazırlamıştır.

Lenovo yeni yenil teknolojik gelişmelere yön vererek değişen ve gelişen teknoloji toplumuna en büyük hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle üretmiş olduğu ürünleri işlevsellik adına yaparken kalite, sağlamlık, gelişime açıklık yönünden uygun halde bulundurmaktadır. Küresel bir şirket olması sebebiyle çeşitliliğe bi hayli önem vermektedir. Bir çok değişik ürünü bulunan şirket bünyesinde bi hayli fazla çalışanı barındırmaktadır. Şirket çalışanlara değer vererek insanlara hizmet etmeyi amaç haline getirmiştir.

Teknolojik gelişmelere katkı sağlayarak toplumun gereksinimlerine en güzel biçimde çözüm arayan Lenovo küresel olarak büyümesine devam etmektedir. Oldukça yaygın biçimde tercih edilen lenovo ürünleri her kesimden insanlar aracılığıyla tercih edilmektedir.

Lenovo Müşteri Hizmetleri Numarası

Küresel olarak bi hayli büyük hedefleri bulunan ve küresel bir güç haline gelmeyi amacı olan lenovo hizmet değerini arttırırken sağlamlıktan ödün vermemektedir. Bu kadar büyük kitleye hitap eden lenovo şirketi haliyle üyelerine en iyi deneyimi sunarken destek vermek adına geniş servis ağını benimsemiştir. Bu nedenle çağrı merkezi numaraları aktif olarak çalışmakta ve üyelerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Çağrı merkezi numarasını kullanırken dikkat etmeniz gereken husus lenovanın hangi ürünü kullandığınız ve hangi ürünü ile alakalı bilgi almaya veya destek almaya çalıştığınız olmalıdır. Bir çok çağrı merkezi numarası bulunduğundan dolayı sizlere en iyi hizmeti sunma yönünden doğru numaralar ile iletişime geçmeniz sağlıklı olacaktır.

Lenovo’nun her ürün kategorisi için ayrı ayrı müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla ürününüzde yaşadığınız tüm sorun ve hatalar ile ilgili bilgi alabilir, size en yakın teknik servisi öğrenebilir, size en yakın satış noktası ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 212 912 0134 (Akıllı Telefonlar)
0212 912 0134 (THINK Markalı Olmayan Ürünler)
444 0 426 (THINK Markalı ve x86 Ürünler)
0212 375 57 18 (Depolama Ürünleri Çağrı Merkezi)

Arama Kelimeleri: lenovo iletişim bilgileri, lenovo telefon no, lenovo irtibat tel, lenovo canlı destek, lenovo müşteri temsilcisi, lenovo şikayet hattı, lenovo müşteri hizmetleri, Lenovo çağrı merkezi numarası, Lenovo müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu