Müşteri Hizmetleri

Lazımbana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lazımbana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Lazımbana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Lazımbana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Lazımbana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lazımbana çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Lazımbana müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lazımbana şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Lazımbana müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Lazımbana Çağrı Merkezi Numarası

Lazımbana, içinde birden fazla mağaza ve ürünün olduğu bir alışveriş sitesidir. Satıcılar bu site aracılığı ile mağazalarında bulunan ürünlerini satmaktadır. Alışveriş yapan müşteriler mağazalar ile iletişime geçmek isteyebilir. Bunun için soru sorup yanıt alabilir.

Bazen de alışveriş yapanlar direk Lazımbana ile iletişime geçmek isteyebilir. Bunun için 0216 429 99 99 numaralı telefon aranabilir. Sitenin çağrı merkezi numarası budur. Bunun dışında ise [email protected] adresinden sorularınızı sorabilirsiniz. Sitede bulunan çok fazla sorulan sorular bölümünden da merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Lazımbana çağrı merkezi numarası 0216 429 99 99 nolu telefondan varabilirsiniz.

Lazımbana Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu siteden gereksiniminiz olan birden fazla malzeme temin edebilirsiniz. Marketten oto ürünlerine, kıyafetten aksesuarlara kadar aradığınız ürünleri bulacaksınızdır. Aldığınız ürünlerden tatmin kalmazsanız, değiştirmek isteğe göre müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Aldığınız mağaza ile de görüşebilir, isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Aldığınız ürünler bu site güvencesi ile sunulmaktadır. Mağazadan alınanlar size ulaşmadan para mağazanın hesabına geçmemektedir. Buna benzer önlemlere rağmen alışveriş yaptığınız mağaza ile alakalı fikirlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası ise 0216 429 99 99 şeklindedir.

Lazımbana müşteri hizmetleri numarası 0216 429 99 99 nolu telefondan varabilirsiniz.

Lazımbana Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evinizin rahatlığında alışveriş uygulayabilirsiniz. Bunun için birden fazla alışveriş sitesini kullanabilirsiniz.  Bu site de alışveriş yapabileceğiniz, müşterisini güvenceye alan bir yerdir. Güvenlik amaçlı önlemler alınmaktadır.

Alışverişlerde arada bir sıkıntı yaşanabilmektedir. Buna benzer durumlarda site ile iletişime geçmeniz gerekir. Direk bağlanarak sorununuzu bi hayli hızlıca çözebilirsiniz. Bunun için 0216 429 99 99 numarasını arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Bunun dışında e posta aracılığı ile de iletişim kurabilirsiniz. E posta adresi ise [email protected] şeklindedir.

Lazımbana müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 429 99 99 nolu telefondan varabilirsiniz.

Lazımbana Şikayet Hattı

Gıda, giyim, mobilya, elektrik, yapı market ve daha ihtiyaç olan birden fazla ürün için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Müşteri tatminiyetine verdiği önem ile sitesinde bulunan ürün ve mağaza sayısını gün geçtikçe yükseltmektadır.

Sadece tatminiyeti değil şikayetleri de duymak ve öğrenmek istemektedir. Bunun için de şikâyet hattı mevcuttur. 0216 429 99 99 nolu numarayı arayarak şikayetlerinizi ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Mağazalar ile ilgiliki fikirlerinizi de mağaza yorumu olarak yazabilirsiniz. Böylelikle daha çok insana ulaşmasını sağlarsınız.

Lazımbana şikayet hattı 0216 429 99 99 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Lazımbana müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Lazımbana şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lazımbana Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 429 99 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Lazımbana çağrı merkezi numarasına 0216 429 99 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

İletişim Telefon Numarası : 0216 429 99 99
E-Posta İrtibat Adres Bilgisi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Lazımbana iletişim bilgileri, Lazımbana telefon no, Lazımbana irtibat tel, Lazımbana canlı destek, Lazımbana müşteri temsilcisi, Lazımbana şikayet hattı, Lazımbana müşteri hizmetleri numarası, Lazımbana çağrı merkezi numarası, Lazımbana iletişim numarası, Lazımbana çağrı merkezi, Lazımbana müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu