Müşteri Hizmetleri

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Lassa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Lassa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lassa çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Lassa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lassa şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Lassa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Lassa, Sabancı ve ortakları aracılığıyla 1974’te kurulmuş lastik şifrketidır. Lassa 1984’te Bridgestone ile birleşmiş, Brisa adını almıştır. Şuanda Lassa lastikleri Bridgestone AR-GE çalışmaları aracılığıyla geliştirilip üretimi sağlanmaktadır. Dünyanın en büyük lastik fabrikalarından birine sahiptir. Lassa, dünya çapında 50’den fazla ülkeye hizmet vermektedir.

2005’te Türk mühendisler aracılığıyla geliştirilip İzmit’te üretilen yarış lastikleri bir çok yarış aracında kullanılmaktadır. Lassa, ticari, binek, hafif ticari, traktör, 4X4 ve iş makinaları için lastik üretip satmaktadır.

Lassa Çağrı Merkezi Numarası

1974 senesinde Sabancı Holding ve ortakları aracılığıyla kurulan firma 1978 senesinde üretime başlamıştır. Tam 10 sene sonra ise Japon lastik üreticisi Bridgestone ile ortaklık kurarak Brisa adı altında faaliyet göstermeye başlamıştır. Lassa lastikleri Brisa Ar-Ge çalışmaları ışığında üretimi sağlanmaktadır. Satış sonrası hizmetlerde meydan gelen olumsuzluklarda yahut merak edilen herhangi bir hususta  iletişime geçilebilmesi için resmi internet sitemiz olan www.lassa.com.tr adresimizde kullanıma sunulmuş olan iletişim formunu doldurarak yahut yine resmi internet sitemizde gösterilen mail adresi, sosyal platform kanalları, “Canlı Yardım” butonu yahut Whatsapp destek hattı vasıtası ile bizlere ulaşmanız olabilecekdür. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra sizlere en kısa bir sürede yazılı ve/yahut sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın odak noktası olan müşteri tatminiyetini sağlamak maksadıyla tüm çalışanlarımız sorularınıza yanıt vermek için hazır olarak beklemektedirler. Lassa çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Lassa Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm sorularınıza yanıt verebilmek için Lassa olarak her daim vazifeye hazır durumdayız.  Bu mantıktan hareket ederek, www.lassa.com.tr üzerinden “Canlı Yardım” yahut “İletişim Formu” aracılığıyla yahut [email protected] uzantılı mail adresi vasıtasıyla, 0850 210 1300 numaralı müşteri iletişim merkezi hattımızdan, 08:00 – 20:00 saatleri içinde 0553 017 9000 numaralı Whatsapp destek hattımızdan yahut sosyal platform hesaplarımızdan sizlere uygun olanınını seçerek bizlere varabilirsiniz. Tüm görüşmelerimiz kalite politikamız gereği kayıt altında olmakta olup bunun bunun yanında, tüm şahsi tüm detaylarınız de kanun kapsamı içinde koruma altındadır. Sorununuzu çözmekten ve yardımcı olmaktan çok keyif alacağımızı özellikle belirtmek istedik. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Lassa müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Lassa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Lassa ürünleri kaynaklı poblemleri çözmek için sorumluluk almaktan kaçınmayan bir markadır. Bu doğrultuda, müşteri iletişim merkezimize 0850 210 1300 numaralı telefon üzerinden yahut whatsapp destek hattımıza 0553 017 9000 numaralı telefon üzerinden ulaşım sağlayabilir ve yönlendirmeleri takip ederek sorununuzun çözümünü bulacaksınızdır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Lassa müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Lassa Şikayet Hattı

Lassa  şikayet hattı, her zaman yaşanan tüm sorunlara çözüm üretebilmek adına iletişim kurulmasını bekleyen, yardımcı olmaktan keyif alan bir markadır. Yukarıda belirtilmiş olan müşteri iletişim merkezi numarasını aramanın yanında, www.lassa.com.tr üzerinden iletişim formu doldurularak yahut [email protected] uzantılı mail adresi vasıtası ile bizlere varabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile sorun yaşanması durumunda, yaşanan poblemleri da çözebilmemiz için bizlere aktarmanızı önemle rica ederiz.

Lassa’nın 0850’li çağrı merkezi numarası ve WhatsApp destek hattı numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezine 7 gün 24 saat ulaşıp sorununuzu bildirebilirsiniz. WhatsApp destek hattına ise haftanın 7 günü saat 08.00 ve 20.00 arası ulaşıp destek alabilirsiniz. Lassa’nın çağrı merkezine bağlanarak, size en yakın Lassa satış noktasını öğrenebilir, size en yakın teknik servis noktasını öğrenebilir, yol yardımı alabilirsiniz. WhatsApp üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı gönderebilir; sorununuza hızlı çözüm bulunmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu hatlar üzerinden Lassa’ya istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi rahatlıkla bildirebilirsiniz.

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 210 13 00

Lassa WhatsApp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 553 017 90 00

Arama Kelimeleri: lassa iletişim bilgileri, lassa telefon no, lassa irtibat tel, lassa canlı destek, lassa müşteri temsilcisi, lassa şikayet hattı, lassa müşteri hizmetleri numarası, lassa çağrı merkezi numarası, lassa iletişim numarası, lassa çağrı merkezi, lassa müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu