Müşteri Hizmetleri

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lansinoh çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Lansinoh müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Her anne bebekleri için en iyisini istemektedir. Bebekler için en iyi başlangıç emzirme dönemidir. Emzirmek doğal bir zaman olarak bulunmasının yanında bazı anneler bebeklerine gıda takviyesi hususunda yardıma ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle Lansinoh markası ortalama olarak 30 senedir emzirmeye yönelik yenilikçi ürün yelpazeleri ile yurdumuzda annelere destek olmaya devam etmektedir. Annelerin bebeklerini daha iyi bir biçimde emzirmek için göğüs ucu kremleri ile bilinen Lansinoh markası yurdumuzda birden fazla anne aracılığıyla kullanılmaya devam etmektedir. Göğüs ucu kremleri ile satış hayatına başlayan marka günümüzde bebek ürünleri hususunda farklı ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Lansinoh Çağrı Merkezi Numarası

Lansinoh göğüs ucu kremleri Lansinoh şifrketinın ilk ürünü olarak satışa çıkarılmıştır. Göğüs ucu ağrıları sebebiyle bebeğini emzirmekte zorlanmaya başlayan Resheda Hagen, 1978 tarihinde lanolini üretmiştir. Hagen bu ürünü annelere göğüs ucu kremi olarak sunan ilk insan olarak bilinmektedir. Lansinoh markası Lanolin’in Resheda’nın Amerika’da bulunan evinin mutfağında başlamıştır. Daha sonra ise ünlü mor ambalajı ile birlikte dünya üzerinde 60’ı aşkın ülkede anneler ile bir araya gelmeyi başarmıştır. Lansinoh müşteri hizmetleri numarasıüzerinden bilgi alabilirsiniz.

Lansinoh içinde alkol bulunmayan lanolin manasına gelmektedir. 1984 tarihinde kuruluşu gerçekleştirilen Lansinoh, HPA Lanolini piyasa üzerinde bulunan kozmetik içerikli ürünlere alternatif olacak biçimde güvenli ve etkili bir göğüs ucu kremi olarak satışa çıkarılmıştır. Lansinoh tüm emziren anneler için kurtarıcı bir ürün olarak günümüzde de satılmaktadır. Resheda ardından ise ebeveynlik ve emzirmeyle alakalı sivil toplum kuruluşları içinde çalışmaya başlamıştır. Lansinoh’un ilk ürününü olarak anılan HPA Lanolin kremini emzirmeye yönelik diğer yeni ürünler takip etmiştir. Lansinoh markası günümüzde 60’ı aşkın ülkede annelerle bir araya gelmektedir. Lansinoh annelerin daha uzun süre emzirebilmesine kolaylık sağlayan alkol içermeyen bir üründür.

Lansinoh çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 216’lı çağrı merkezi telefon numiçinden Lansinoh ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Lansinoh ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 216 527 09 05 /06 /08

Lansinoh Mail Adresi
infotr@lansinoh.com.tr

Arama Kelimeleri: lansinoh çağrı merkezi, lansinoh iletişim, lansinoh müşteri hizmetleri, lansinoh müşteri hizmetleri numarası, lansinoh telefon numarası, lansinoh irtibat tel, lansinoh şikayet, lansinoh şikayet var, lansinoh mail adresi, lansinoh çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu