Müşteri Hizmetleri

Lancome Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lancome Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Lancome Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Lancome Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Lancome Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lancome çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Lancome müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lancome şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Lancome müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Lancome Çağrı Merkezi Numarası

Armand Petitjean aracılığıyla 1935 senesinde Fransa, Paris’te kuruldu. İlk kurulduğunda kozmetikten ziyade parfüm pazarına atılmak maksadıyla kurulan Lancome, ismini Fransa’daki Lancosme yöresi ve Le Château de Lancosme kalesinden alıyor. Sembolünde bulunan gül ise, kalenin etrafında yetişen gülleri temsil ediyor. Tamamen Fransız kültürünü, tarihini ve geleneklerini sembolize eden firma, Fransız’lardan ilham alıyor. Lancome çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Lancome Müşteri Hizmetleri Numarası

İlk girişimini Belçika’nın başkenti Brüksel’de yapılacak olan bir fuarda yapan firma, fuara katılıp 5 farklı parfüm tasarlıyor. Bu fuar için tasarlanan kokular çok beğenilince, parfüm sektörüne ilk adımını atmış oluyor. O senelerda tasarladığı kokularla adından çok fazla söz ettiren Lancome, sıradışı kokularının yanına bir de kozmetik ürünleri ve cilt ürünlerini ekleyerek yalnızca parfüm sektörüne hizmet veren bir firma halinden çıkıyor ve birden çok değişik sektöre hizmet verebilen bir firma halini alıyor. Kurulduğu ilk yıldan ibu yana belli bir popülarite elde eden ve ismini hafızalara kazıyan Lancome, 1964 senesinde ismine aşina olduğumuz yine bir Fransız markası olan L’Oreal grubuna katıldı ve müşteri kitlesini genişletti. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Lancome müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Lancome Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fransız kültürünü, zerafetini, sanat anlayışını kokularına yansıtmayı başaran firma, gün geçtikçe kendisini geliştirerek Fransız tarihiyle günümüz trendini bir arada kullanıyor. Tasarladığı kokularda, müşterilerini özel hissettiren; çekici ve karşı konulamaz kokularıyla halen daha en fazla kullanılan parfüm markaları içindeki yerini koruyor. Sadece kokularında değil, hem şişe tasarımlarında hem de parfüm isimlerinde kendine özgü bir tarza sahip. “Hazine Gecesi, Hazine, Hipnoz, Hayat Güzel” gibi birbirinden farklı ve kokularını çağrıştıran isimlerle parfümlerini üyelerine sunuyor. Armand Petitjean, Gerard Coupy, Thierry Wasser, Christine Nagel, Oliver Cresp, Francis Kurkdijan, Alain Astori, Roche Andrier gibi ünlü tasarımcılarla bir arada çalışan Lancome, şimdiye kadar 72 farklı parfüm tasarladı. Kozmetik dünyasına giriş yaptıktan sonra, parfüm tasarımlarının yanına üst düzey kozmetik ürünlerini de ekleyen firma güzel ve dünyaca ünlü bayanlarla reklam çalışmaları yaparak yükselişine tüm hızıyla devam etmekte. Emma Watson, Julia Roberts ve Anne Hathaway ile birlikte reklam çekimleri yapan firma, 14 yıl boyunca ise Isabella Rosellini ile çalıştıktan sonra Isabella Rosellini’nin kızı olan Elletra Rosellini ile çalışmalarına devam etti. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Lancome müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Lancome Şikayet Hattı

Lancome ürünlerinden “Tresor” yani Hazine ilk çıktığı senelerdan bu yana ilgi görmeye devam etmekte. Bugünkü popüleritesine Isabella Rosellini’nin tanıtımlarıyla ulaşan Tresor; leylak, kayısı çiceği, ananas, şeftali, gül, kediotu, yasemin gibi birden çok değişik ürünün bir araya gelmesiyle oluşuyor. Kadın parfümünde olduğu kadar erkek parfümünde de iddialı olan şirket, 2007 senesinde piyasaya çıkarttığı “Hypnose” ve 2001’de sunduğu “Miracle” parfümleri ile birlikte erkeklerinde vazgeçilmez kokularından birisi halini aldı. Hypnose içinde; kakule, bergamot, mandalina, amber, lavanta, nane ve misk gibi birden çok değişik ürün yer alıyor. Miracle, yani Mucize isimli ürününün içinde ise; maun, vetiver, akçaağaç, kahve, gül, sedir gibi birden fazla farklı ürün yer alıyor.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Lancome müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Lancome şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lancome’nin müşteri hizmetleri numarası, telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz.

Lancome Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lancome Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 211 98 55
Lancome ile alakalı poblemlerinız için mail: [email protected]
Lancome iletişim formu: İletişim Formu


Arama Kelimeleri:
Lancome iletişim bilgileri, Lancome telefon numarası, Lancome irtibat tel, Lancome canlı destek, Lancome müşteri temsilcisi, Lancome şikayet hattı, Lancome tüketici ilişkileri danışma hattı, Lancome 850li numara, Lancome müşteri hizmetleri numarası, Lancome çağrı merkezi numarası, Lancome iletişim numarası, Lancome çağrı merkezi, Lancome müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu