Müşteri Hizmetleri

Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Lâlegül TV, 2014 senesinde resmi olarak yayınlarına başlamış olan bir televizyon kanalıdır. Lâlegül TV, İsmailağa Camiası ile yakınlığı ile bilinmektedir. Türksat uydusunda yayın faaliyetlerini sürdüren Lâlegül TV’nin izleyeni bir hayli fazladır. Kanalın genel formatında vaazları ve sohbetleri ile tanınan Cübbeli Ahmet Hoca’nın vaazları ve tebliğ niteliğinde olan programları bulunmaktadır.

Lâlegül TV’de bulunan programlar şu biçimdedir: Şifâ-i Şerîf Dersleri, Terğib-ü Terhîb’ten Hadis-i Şerif Dersleri, Bu Haftanın Sohbeti, Bursa Sohbetleri, Mektubat-ı Rabbaniyye’den İ’tikâd Mektupları, Sohbet Özel, Mişkât Dersleri, Bir Soru Bir Cevap, Tefsir Dersleri, Tarih ve İnsan, Nur Pınarı, İlm-i Hâl, Hayatın İçinden, Fıkıh Dersleri, Arapça Dersleri, Mukâbele (Cübbeli Ahmet Hocaefendi)İftar Özel 2017, Mukâbele (Yasir Demirkoparan), Sahur Bereketi, Hikmetli Sözler.

Lâlegül TV’nin 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla programlar ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 435 50 50

Arama Kelimeleri: lalegül tv iletişim bilgileri, lalegül tv telefon no, lalegül tv irtibat tel, lalegül tv canlı destek, lalegül tv müşteri temsilcisi, lalegül tv şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu