Bilgi Arşivi

Kuzu Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Kuzu Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Kuzu Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kuzu Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kuzu Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Kuzu Grup’ta çalışmak isteyenlere müjde! Kuzu Grup iş ilanları, iş başvurusu, Kuzu Grup işçi alımı haberleri makalemizde.

Kuzu Grup, 1943 senesinde kurulan ve genelde inşaat sektöründe çalışma gösteren bir şirkettir. Lakin şirket, farklı sektörlerde de aktiftir. Kurulduğu günden bu yana çok sayıda projenin altına imzasını atmıştır.

Kuzu Grup İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKuzu Grup İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kuzu Grup Güncel İş İlanları

Kuzu Grup, resmi sitesinde kariyer linki bulunmaktadır. Eğer ana menü üzerinde “kariyer” linkine gelip, açılan sekmede “açık pozisyonlar” butonuna tıklamak, gerekli açıklamaları okumanızı yarayacaktır.

Kuzu grup, aktif olarak kariyer.net üzerinde iş ilanları bulundurmaktadır. Başvurmak isteyen adaylar, inceleyerek, işlem yapabilmektedir. Şirket her personelin sosyal hakkına saygıdır. Bu çerçevede yemek ve yol gibi sosyal haklar, bi hayli tatmin edicidir. Personelin iş koşulları ve saatleri incelendiğinde uygunluğu görülmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya)
2 Makine Mühendisi İstanbul(Asya)
3 Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya)
4 İnce İşler Şefi İstanbul(Asya)
5 İnşaat Proje Müdürü İstanbul(Asya)

Kuzu Grup İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuzu Grup, kendi sitesinde bulunan kariyer sekmesinde başvuru formu da bulundurmaktadır. Buraya geldiğinizde, size form doldurarak gönderme imkânı verilmektedir. Burada görülen alanlar şöyledir;

  1. Ad – Soyad
  2. E-posta Adresi
  3. Yaşadığınız Şehir
  4. Yabancı Dil Bilgisi
  5. Mesleğiniz
  6. CV Yükleme 
  7. Robot Olmadığını Onaylama

Adaylar, zorunlu alanları doldurduktan sonra “gönder” butonu ile başvuru yapabilir.

Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak da olabilecekdür. Lakin burada bir hesabınız olması gereklidir. 2-3 dakika içinde hesap açtıktan sonra, özgeçmiş doldurulmalıdır. Hakkınızda ayrıntılı bilgi vermek, yetkililere sizi daha iyi tanıtacaktır.

Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra, Kuzu Grup yetkilileri gerekli incelemeleri gerçekleştirecektir. Bu çerçevede başvuran adayların, pozisyon ile uyumluluğuna bakılacaktır. Uyumlu görülen adaylara bilgilendirme yapılacaktır.

Kuzu Grup İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kuzu Grup, kariyer.net üzerinde aktif bir harita mühendisi aramaktadır. Bunun için genel nitelikler ve iş tanımına bakıldığında, minimum 5 yıl alanında profesyonel olunması, üniversitelerin harita mühendisliği bölümünden mezun bulunulması gibi maddeler okunmaktadır.

Görevlendirme yeri ise ilanda Cezayir Annaba’daki Toplu Konut şantiyesi olarak geçmektedir. Genel nitelikler ve iş tanımı başka maddeler de bulundurmaktadır. İlanla ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen adaylar, kapanmadan başvurmalıdır.

Zira ilan kapandıktan sonra başvuru alınmamaktadır. Başvuru öncesinde adaylar, ilanı detaylı biçimde okumalı, şartların kendisiyle uygunluğuna bakmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu